Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb webkamerás vagy társkeresős oldalon, szinte mindig a legkevésbé kívánatos nő az exhibicionista?

Figyelt kérdés
Akár élő webkamerás oldalról beszélünk, ahol párok, fiúk, lányok kameráját láthatjuk, akár egy társkereső vagy szexpartner kereső oldalról beszélünk, egyre többször találkozom ezzel a jelzővel. És bár ízlések és pofonok, kinek mi a kívánatos, egy átlag férfi igény mégsem feltétlenül terjed ki a 150centi x 150kilós "hercegnőre". Ti hogy látjátok ezt?:D
2014. júl. 26. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a jó nőket élőben kefélik. Nincs szükségük arra, hogy neten keresztül okozzanak maguknak élvezetet, ők megkapják élőben. Na de azek az ocsmány bálnák.. Mégis ki nyúlna hozzájuk?
2014. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak a neten is jó nők, akár egyedül akár párral, de mégsincs kint náluk az exhibicionista jelző. Ellenben a fent leírt típusú hölgyeknél szinte rendre kint van. Én ezt nem értem, ez miért van. Ha senki nem nyúl hozzá, hogyan tud kielégíthetetlen lenni?! Változna valami, ha hozzányúlnának? Egyáltalán ki lenne bátor, véghez vinni eme nemes tettet?:D
2014. júl. 26. 01:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfogadom a kihívást.
2014. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wháháá történelmi hős leszel, már csak arra vagyok kíváncsi túléled-e vagy agyonnyom egy meghitt pillanatban:D
2014. júl. 26. 01:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztelegjünk egy hős elött aki felválalta hogy megb*sz egy nagyon dagadt nőt. RIP
2014. júl. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!