Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség volt fehérneműben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség volt fehérneműben szaladgálni? (lent) Lány vagyok

Figyelt kérdés

A barátnőmnél voltam , ő bikiniben volt nekem pedig nem volt bikinim ezért én levettem a polómat és egy fehér csipkés melltartóban voltam meg egy fekete cicanaciban(Amúgy ő adott volna bikinit)

A kérdsésem az hogy nem volt"illetlenség" az apukája meg az anyukája előtt így mutatkozni?


2014. júl. 26. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem... Sok különbség nincs a bikini és a fehérnemű közt.... Mindegyik takarja amit takarnia kell.

19F

2014. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
ezt a kérdést nem értem meg eleve a lányok logikáját..a fehérnemű ugyanaz mint a bikini csak máshogy nevezik meg kicsivel a kinézete is eltérő mint a bikinié de szerintem tökre ugyanaz.
2014. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát a faternak tuti hogy jó pillanatokat szereztél! A muter nem biztos hogy díjazta! Attól függ milyen felfogásúak? Ha régi modiak akkor cseszheted ha fiatalosak és köztük minden ok akkor nem gáz egyáltalán! Hiszen ha csak azt veszed alapul hogy a strandon miket látni meg a világban mindenhol ?!
2014. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen illetlenség volt. Es ezt belül te is érzed. Persze így utólag. Ugyanis nem csak az a lényeg hogy miképpen takar, hanem az is, hogy takarva mit mutat. A csipkés szep melltartó dolga az hogy izgató legyen. Ha már egysze előkerül akkor kiemelje a szépet.
2014. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hááát...Attól függ. Én semmiképpen nem mutatkoztam volna melltartóban más előtt, mert akármennyire is ugyanannyit takar vagy mutat, mint a bikini, azért mégiscsak fehérnemű kategória, amit az ember a ruhája alatt hord. És azért van egy pár fazonú melltartó, ami konkrétan ilyen csipkés, olyan átlátszó, ilyen formájú, olyan formájú, szóval ha te éppen egy olyan formájúban, fazonúban voltál, akkor bizony illetlenség volt. Pláne azt nem értem, hogy ha adott volna kölcsön a barátnőd, akkor miért kellett melltartóban parádézni a barátnőd apja előtt? És ebből a szempontból viszont igen, az volt. Képzeld el a helyzetet egy olyan szituációban, hogy van egy barátod, akibe nagyon szerelmes vagy és a barátnőd melltartóban flangálna előtte. Neked vajon tetszene? Pedig ugyanolyan lenne, mintha elmennétek a strandra, ahol bikinis lányok vannak...Vagy mégsem?...:)
2014. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 12 éves vagy akkor mindegy, ha 18 akkor azért apucinak a fehér csipkés melltartó lehet betett egy kicsit ... de legalább vérmesebben kapta el anyucit este :-D
2014. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs különbség. Szerintem.
2014. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg tényleg ugyanannyit látott volna fürdőruhában is mindenki. Mondjuk ha ott volt apuka, én nem vetkőztem volna így le, bár ha nagyon laza család és ő is alsógatyában rohangászott, akkor biztos nem akadtak ki.


Azért a mi kultúránkban nem csak az számít, hogy mennyit takar, hanem mi az üzenete is. Operába mégsem megyünk bakancsban, szakadt farmerban és kinyúlt pólóban akkor sem, ha kb. annyit takar mint egy rendesebb ruha. A fehérnemű intim kategória, akkor is, ha a mérete ugyanakkora mint a fürdőruháé.

2014. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés kulcsszava, hogy melyik mennyit takar! (egy bikini lehet nagyon kihívó) Illetlenség fehérneműben mutatkozni, ha vendég/látogató vagy valahol. Még egymás előtt sem szerencsés, hacsak nem ruhát próbáltok. A szülők előtt meg különösen nem való. Én biztos, hogy a barátnőd anyukája helyében helyre tettelek volna illem ügyben.
2014. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!