Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akarom koptatni, de rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarom koptatni, de rossz a lelkiismeretem, mert bunkónak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, évek óta próbálkozik nálam. Közben más lányokkal is látom, de akkor is valahogy mindig nálam köt ki, húsvétkor eljön meglocsolni, nyálas verseket mond fel, üzeneteket dob a postaládánkba, felhív...(egyszer volt egy közös projektünk egy kiállítás kapcsán, onnan van meg neki a számom.) Próbálok vele mindig kedves lenni, sose küldtem el bunkón, egyszer meg is mondtam neki kerek perec, hogy nem vonzódok hozzá. Rendes srác tényleg, nem lenne vele semmi baj, csak extrémen szeretethiányos és szentimentális. Na meg szegény fizikai porhüvelye sem túl megnyerő, alacsonyabb nálam, de ki van gyúrva, összenőtt szemöldök, drága ruhák...szóval minden, ami engem alap járaton taszít, pedig tényleg nem fő aspektus nálam a külső.

Lányok, nektek is rossz lelkiismeretetek van az ilyenektől? Hogy lehetne lekoptatni?

16L



2014. júl. 26. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Te szegény hát szép lassan mond hogy te nemszereted vagy találd ki hogy van pasid és mond meg neki vagy találjon egy pasival smárolva pl.
2014. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meghogy pl a pasid ezt nem szeretné (a nemlétező :D)
2014. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire frusztrál a dolog, akkor valóban érdemes tőle "megszabadulni". Szánalomból nem szabad valakivel jópofizni. Voltam régen én is hasonló helyzetben, de időbe telik mire megbarátkozik a gondolattal. Először is tisztázni kéne a kettőtök kapcsolatát (barátság.. stb?) Mivel ő azt gondolja, hogy teljesen rendben van, hogy bombáz az üzeneteivel stb, így persze, hogy nem fogja abbahagyni. Ha lenne párod, akkor is ezt csinálná? Meg kell vele értetni, hogy nálad nem nyerő ez a viselkedés mód, és hogy le kéne redukálni.
2014. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kisváros, nem tudok "nemlétező pasival járni"...
2014. júl. 26. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki érthetően nincs és nem is lesz köztetek semmi. csak őszintén és ne túl nyersen mert gondolom ahogy mindenki másnak neki is vannak érzései attól hogy egy tapló.
2014. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy már megmondtam konkrétan, egyenesen, de nem érti meg. Tapló pedig nem akarok lenni.
2014. júl. 26. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg minden módon mellőzni, előbb utóbb csak észre veszi magát. Ha pedig nem akkor légy erényesebb!
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy erre a zenére nem táncolsz.
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!