Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt a gyk-n leveleztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt a gyk-n leveleztek valakivel, de már nem akarjátok folytani, miért nem búcsúztok el kultúráltan a másik féltől, csak leléptek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
mert fáj a búcsúzás
2014. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne..!
2014. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lelépni nem??

Nem látod nem tudod ki az!

Lépsz aztán annyi!

2014. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt csak akkor csinálom, ha épp nem érek rá, valami hirtelen jött dolog miatt. Vagy lemerülök..ilyesmi. Aztán később amikor ráérek írok. Ennyi
2014. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
végleg gondoltam
2014. júl. 30. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én mindig úgy járok, hogy egy este beszélek valakivel, aztán másnap ráírok, nem válaszol és egy hét múlva kapok egy levelet az illetőtől, hogy mekkora r*b*nc vagyok, hogy nem írok.
2014. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt pl, hogy csak úgy eltűntek és egy szót se szóltak, de nem baj.
2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

nálam eddig 1 búcsú volt csak...volt aki nekem nem írt vissza, volt akinek én nem írtam vissza...a történet egyszerű az esetemben...több emberrel levelezek egyszerre és pörög 10000-el a levelezés...és nem nagyon nézegetek vissza...és ezért ha véletlen valakinek nem válaszolok azonnal az lehet kipörög és ha nem ír megint akkor talán később el is felejtem...viszont akivel párkapcsolati céllal komolyabban ismerkedem azzal tartom a kontaktust :) + van 1 személy akinek akkor is írok ha kipörög, mert vele jóban vagyok, de neki más elérhetősége is meg van :)


röviden az a baj naponta többen rám írnak, meg van 1-2 akire én is írok és kipörögnek, és nem szoktam visszaolvasni...


21F

2014. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is nem 1x volt hogy szó nélkül leléptek.. szóval engem is érdekelne ez..
2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!