Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a példaképemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a példaképembe, sokak szerint betegesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez picit hosszú lesz, de végtelenül hálás lennék annak aki elolvassa.

15 éves vagyok és 2012 óta ismerek egy együttest, 2013 eleje óta vagyok teljesen "szerelmes" a frontemberbe. Twitteren akárhányszor kiír valamit, teljesen őrültként írok neki amíg limitet nem kapok, minden egyes számukat hallottam már ezerszer, ki van tapétázva a szobám a képeivel, az együttes minden egyes tagját követem minden egyes oldalon, ismerem őket, állandóan az interjúkat nézem, minden nap nézem h hol lépnek fel, megnézem az egész fellépést, rajongói leveleket írok nekik (főleg a frontembernek) állandóan stb. Az egész családom tudja ezt, ők is kívülről vágják már az együttes történetét, annyit beszélek róluk. Anya a múltkor szó szerint azt mondta,hogy ő is volt rajongó de ennyire durván nem és h el fog vinni orvoshoz ha ez nem múlik el. A nővérem is egy énekesnő rajongója de ennyire nem durván, ő is aggódik. A legjobb barátnőmmel ugyanez,ő szerinte sem egészséges már ez...

Még annyi, hogy étkezési rendellenességem van, és depresszióm is volt (mindkettő orvos által diagnosztizálva) és amikor megtaláltam ezt az együttest, a depresszióm enyhült, mára alig néha jön elő megint. Több hónapja nem vagdosom már magam, szintén kizárólag a zenéjük miatt meg azért,mert amikor úgymond rámjön h nagyon szeretnék, akkor is arra gondolok mindig,hogy Alex (a frontember) soha nem lenne velem ha tele lennék hegekkel. Tiszta szívemből szeretem, ő az aki megmentette az életemet, minden egyes nap írok neki többször is, elmondom neki mennyire szeretem, egyszerűen képtelen lennék nélküle élni. A családom el akar vinni orvoshoz de nem szeretnék menni, nem vagyok bolond csak egyszerűen ragaszkodom hozzá,rajongok érte és szerelmes vagyok belé. Éjjeleken át sírok amiért nem lehet velem, nem érinthetem meg stb. De erről mondjuk senki nem tud, csak én. Sokat sírok amiért hiányzik és nem érzem magam teljesnek,olyan mintha ő lenne a másik felem,de ő távol van. Szeretem is ezt az érzést meg nem is, de őt biztosan szeretem. Tiszta szívből. A kérdésem az lenne,hogy ez szerintetek is beteges-e? És hogyan győzzem meg anyámat h semmi bajom,ne vigyen orvoshoz?



2014. júl. 30. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Beteges lehet...

Kezdj el a barátokkal közös programokon részt venni, beszélgetni, szórakozni, ismerkedni, ki kell lépni a való világba, mert ez így csak egyre rosszabb ill. nehezebb lesz. Kezd ezzel.

2014. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

menj el a koncertjükre.


ez melyik együttes?

2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress egy fiút, ez így nem mehet.
2014. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fish1 ***** válasza:

Igazat adok édesanyádnak.

Először is, nem az emberbe vagy szerelmes, hanem egy illúzióba. Mivel a srácot nem ismered, ezért felruházod olyan tulajdonságokkal, amikkel nem is rendelkezik. Híreken keresztül nem ismerhetsz meg egy embert, mert minden embernek ezer arca van, ebből néhányat látsz csak így. Lehet, hogy emberként teljesen más, mint amilyennek elképzeled. Ebből kiindulva egy ismeretlen embernek írogatsz folyamatosan, és a mennyiséget elnézve, meg azt, hogy mit írsz neki, úgy gondolom, hogy sokan röhögnek ezen és elvakultnak tartanak. Joggal. Gondolj bele abba, fordított esetben milyen lenne neked az, ha valaki - egy ismeretlen ember - naponta egy halom ömlengős hozzászólást írna.

Az életedet meg nem a srác mentette meg, hanem te magad, az a döntésed által, hogy nem vagdosod magad. Egyébként ez a vagdosás mi a francra jó?

2014. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem jönnek magyarországra, és a nevük All Time Low.


Neki ez nem számít furának, rengeteg ilyen üzenetet kap naponta, mivel híres. Nem én vagyok az egyetlen akinek ő mentette meg az életét, és de, igenis ő volt az. Mert ha ő nem lenne akkor már nem is élnék. Ő az egyetlen okom arra,hogy itt legyek. Örülj neki,hogy nem tudod milyen amikor önbántalmazás függő vagy és saját magad vagdosod az önutálattól. Sok dolgon mentem keresztül és óriási dolognak számít nekem az,hogy tiszta vagyok ennyi ideje.

2014. júl. 30. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a neve az együttesnek?
2014. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Írtam az előbb :) De a nevük: All Time Low
2014. júl. 30. 20:11
 8/13 anonim ***** válasza:
És amúgy hány éves vagy ?
2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Leírtam mindent, olvasd el az egészet. 15
2014. júl. 30. 20:16
 10/13 Fish1 ***** válasza:
100%

Ameddig így fogod fel, addig azt mondom, hogy tényleg jót tenne egy pszichológus.

Hogy mentheti meg egyik ember a másikat, ha nem is tesz érte semmit? Sehogy. Ezért mondom, hogy magadat mentetted meg.

Miért utálod magadat?

Szerintem az önutálatod vezetett odáig, hogy álomvilágba menekülsz, menekülsz a realitások, a való élet elől. De mitől félsz?

2014. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!