Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Be szoktátok csukni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Be szoktátok csukni szex közben a szemeteket? Ha igen, akkor miért teszitek? Mire gondoltok közben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csóknál becsukod a szemedet? Miért?
2014. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, de az azért köszönöm a válaszod.
2014. júl. 30. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amilrt a csóknál, ez érzékiség. Amúgy nem feltétlen csukunk be szemet
2014. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak csókolózásnál csukom be, szex közben szeretem élvezni a látványt is.
2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én egyiknél se csukom be
2014. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csóknál be csukom, szex az változó mikor hogy! attól függ milyenek a fény viszonyok! ha tök sötét akkor be csukom mert ugy kellemesebb a szememnek ha van fény akkor nyitva van! gondolni: mikor mire volt hogy gondoltam a részvény árakra, arra hogy mikor kezd az aratás, mikor van az őzek párzása ........ ja az most van XD

Szerintem mindenki aki szeretkezik az arra gondol hogy a párjának jó legyen

Aki csak dug éppen egy jót az akár mire is gondolhat!

2014. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
becsukják és a sörre gondolnak.
2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!