Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek holnap meg fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bumbi02 kérdése:

A barátnőmnek holnap meg fog jönni, és hisztis. Normális ez lányoknál, vagy valami női magazinban olvasták, hogy ilyenkor hisztizhetnek?

Figyelt kérdés
Amúgy nem védekeztünk.
2014. júl. 30. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Olvasták biztos :D
2014. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Valaki igen, valaki nem. Önkontrollal lehet szabályozni.
2014. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretes olyan kórkép, amelynek a neve premenstruűciós szindróma. Ez is okozhatja ilyenkor az idegességet és egyéb megnyilvánulásokat.

Legtöbbször azonban nagyobb önkontrollal ez féken tartható

2014. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Sokan nem veszik észre, hogy hisztisebbek, az amiatt van, viszont valaki csak tudatból csinálja, mert tudja, hogy megvan neki. Egy ürügy.


De ez minden nőnél más.

2014. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Legtöbb lány azért hisztis vagy idegeskedik, mert nem csak a fájdalom szól közbe, hanem az, hogy legyengülnek, hidegrázás, kedvtelenség, így ingerlékenyebbek is. Ezt valóban lehet kontrollálni. És olyan lány is előfordul, aki ilyenkor csendben van, szótlan.
2014. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy.
2014. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem minden nap hisztisek nem csak akkor. :D
2014. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudományos tény, hogy létezik olyan, hogy premenstruációs szindróma.

A hozzáállásod és a stílusod alapján jobban tennéd, ha az egész női nemet hanyagolnád, mert nem érdemelsz meg egyet sem...


Az meg külön megérne egy misét, hogy még védekezni is luxus.

2014. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy mi köze a menstruáció előtti feszült, "hisztis", ingerlékeny állapotnak ahhoz, hogy nem védekeztetek?

Most az a probléma hogy így viselkedik, vagy közbe van egy álcázott "terhes lehet-e? kódolt kérdés is......:)

Amúgy, igen, a nők jelentős része ilyenkor feszültebb a megszokottnál, ez teljesen normális, és még csak elő se került egy magazin se :)

2014. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fú... én múltkor még egy tányért is összetörtem és egy szúnyoggal veszekedtem. Most ott van a plafonon... megdögölve.
2014. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!