Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a lányok, hogy nekik nem számít a külső, meg hogy nem a külsőre mennek, amikor ez nincs így?

Figyelt kérdés
Én nem ítélem el ezért őket, de szerintem ez rohadt egy álszent duma.

2014. júl. 30. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
a pénzre mennek, nem a külsőre
2014. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondtam ilyet. Neked is számít nem? Na ugye.
2014. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ki mond ilyet?

én sosem

22/l

2014. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Én nem mondom, hogy nem számít a külső, mert nekem igenis számìt :)

2014. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te ezt hol álmodtad ?:D Úgy birom az ilyen kérdéseket :D Mindig mindenki válaszol rá, hogy de , tényleg fontos a külső, de ez gondolom el se jut az agyatokig :)....
2014. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mindenkinek számít a külső. A férfiaknak is. De az nem elég. Lehet valaki nagyon jó pasi, ha közben meg egy szemétláda.

Aki meg azt mondja, hogy nem számít, csak játssza az agyát. 21/L

2014. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Van egy határ ami alá azért nem adjuk. Például amikor az egyik osztálytársam középsuliban szarszagúan járt be mert reggel a malacok alól pakolta a szart és a cipője is tiszta fos volt. Ez mondjuk nem kinézet csak undorító igénytelenség.
2014. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Természetesen a külső is számít.


Nem a külső nem számít, hanem a divatos kigyúrt (bocsi de sokszor idióta) test.


Nekem annyiban fontos a külső is, hogy ilyennel soha nem álltam volna össze, persze a külső valamennyire hozzátartozik a személyiséghez is.


A legjobban persze a belső és a lélek számít, de a külső is fontos egy picit.


A pénz viszont egyáltalán nem. Mivel boldog vagyok így tudok nyilatkozni, mert se én sem a barátom sem vagyunk pénzesek.

2014. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is mindegy mekkora melle van a csajnak,csak jó nagy legyen.


Aki meg azt mondja,hogy nem számít a külső az hazudik,legyen lány vagy fiú. Az meg megint más kérdés, hogy kinek milyen külső jön be.

2014. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a "lányok milyen felszínesek" típusú kérdésekre mindig benyögik egy páran, hogy nekik nem is számít a külső.
2014. júl. 30. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!