Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek tetszik, ha tetovált egy nő, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem agyontetovált csajokra gondolok, hanem, mondjuk egy-kettő tetkóra. 20N

2014. júl. 31. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

EZ engem is érdekelne.

17/L

2014. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem, ez nálam kizáró ok, ugyanúgy mint a piercing vagy a dohányzás.
2014. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem különösebben.


De ha beleszeretnék egy lányba, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk és kiderülne, hogy van egy-kettő kisebb tetkója, akkor emiatt nem ábrándulnék ki belőle.

2014. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, milyen a tetkó, mennyire tükrözi az egyéniségét. Ha van stílusa valakinek, és a tetkó tükrözi ezt, akkor agyontetovált is lehet. De ha csak egy nonfiguratív ribirendszám, valami idióta kínai jel, akkor egyáltalán nem.
2014. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Perszehogy tetszik de szerintem ez is mint minden ízlés kérdése! Az a lényeg neked mi tetszik!
2014. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem gáz, szeretem ha van egy tetkója, ennyitől nem lesz semmivel sem rosszabb ember. Persze ha több tetoválása van mint foga az már zavaró...

19/F

2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tetszeni nem tetszik, de ha egyébként tetszik a személyisége, akkor nem kizáró ok.
2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem nagyon zavar 1-2 kisebb tetkó még belefér engem különösebben a cigi se zavar de azér ne legyen a csaj nagy doháhyos
2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szintén kizáró ok (de nagyon talán eltudnám fogadni, de elég kicsi esélyt látok rá)


21F

2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Például egy ilyen még elfogadható?

[link]

2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!