Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ha egy idoben teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha egy idoben teljesen ellentetes erzeseim vannak ugyanazon ember irant?

Figyelt kérdés
Volt egy ferfi, akivel hosszu ideig, honapokig ismerkedtunk, randiztunk, aztan mire teljesen beleszerettem es komolyabbra fordult volna, egyik naprol a masikra minden baljos elojel vagy magyarazat, lezaras, bucsu nelkul eltunt, semmi uzenetemre nem reagal. Meg nagyon friss a dolog, kb 2,5 hete tortent. Azota nagyon furcsan erzem magam. Szeretem, hianyzik, borzaszto nelkule, nem talalom a regi helyem a vilagban, semmi nem olyan teljes es elvezheto, mint elotte, nagyon faj, nagyon csalodott vagyok, es ha normalis, elfogadhato okot tudna adni ra, adnek neki egy masodik eselyt. Ugyanakkor iszonyat duhos vagyok, es tudom, hogy meg sem erdemelne ez a szemetlada, hogy nem kar, amiert igy alakult, es kulonben is, ba.ssza meg, rohadek, utalom, amiert ezt tette velem. Normalis valakit szeretni es utalni egy idoben?
2014. júl. 31. 15:36
 1/2 Bernadett99 válasza:

Persze,ez az igazi szerelem.

Majd irj,hogy alakul,hogy visszatalál-e.Addig is sok kitartást,puszi!

2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem talalt vissza, sot, nem is fog, ugyanis mindenhonnan letorolt, megszakitotta az osszes kapcsolatot.. Nala maradt valamim, azt is postan fogja elkuldeni, es nem velem beszelte le a dolgot, hanem egy baratommal...
2014. aug. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!