Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnétek egy ismeretlennel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy ismeretlennel?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok légyszi:)
2014. júl. 31. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Le bizony ha jól néz ki!!
2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki, akkor simán. Megtettem már párszor.


f

2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha nő és min átlagos 28
2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem. Ki tudja, hogy milyen betegségeket hordoz...


24/F

2014. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ömmmm, nem :D

[link]

2014. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1x buli után, de megbántam, de végülis nem volt rossz, csak utána lelkiztem rajta 21L
2014. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen.

21/F

2014. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 lilla970805 válasza:
0%
Ha helyes és bejön akkor igen :)
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak ha 25cm felett van a pénisze. 26/F
2014. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Volt már rá példa.

Soha nem volt rám jellemző, hogy fűvel-fával ágyba bújtam volna mindenféle ismeretlennel, de volt már ilyen régen.

A nemi betegségekről meg annyi a véleményem, hogy nyilván, aki rendszeresen mindenkivel, boldog-boldogtalannal ágyba bújik, az nagyobb eséllyel fog nemi betegséget előbb-utóbb összeszedni, de amúgy meg elég egyszer egy olyan emberrel együtt lenni, akit ezer éve ismer az ember, de már nem szűz és egy korábbi kapcsolatában elkapott valami nemi betegséget. Ugyanúgy hordozza, tehát át tudja adni. Ergo attól, hogy valaki nem fekszik le ismeretlennel, csak ismerőssel, attól még ugyanúgy kaphat el nemi betegséget. Senkire nincs ráírva, hogy hello, nemi beteg vagyok.:)

Éppen ezért ott van a gumi, ami bár sok mindenre nem garancia, de azért sok mindentől véd. És nem kell belőle rendszert csinálni, de azért mert egyszer-kétszer megtörténik, szerintem nem tragédia.

26N

2014. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!