Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak meg egy barátságot?

Figyelt kérdés

lány vagyok és van egy jó fiúbarátom,de nekem többet jelent de az érzés nem kölcsönös...jól kijövünk sokat beszélgetünk..

mit tegyek?

meg kéne szakítani a barátságot mert így csak szenvedek


2014. júl. 31. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

velem forditva van, én lány vagyok, és a srác szenved.

nagyon rossz:CC nekem is. de nem akarom elvesziteni, bár sztem ez most igy rosszabb lett. már nem ugyanaz. miután le lett tisztázva hogy csak barátság. de mégis igy azért jobb mert legalább tudja. mindenkinél egyéni hogy hogyan éli meg az ilyesmit.

ha nem is szakitod meg a barátságot, akkor sem tudsz ugyanugy viszonyulni mint eddig...

2014. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb ennél. Csak mond meg neki.
2014. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy lánnyal, de ahogy láttam, hogy én nem érdeklem úgy, egy idő után elfelejtettem, és jó barátok lettünk.
2014. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!