Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Volt már olyan veletek, hogy egy sokkal idősebb nőbe szerettetek bele? (Vagy volt vele kapcsolat, vagy valami)

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, mi lett belőle? A korkülönbséget is írjátok meg lécci.

2014. júl. 31. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nalam elofordult ilyen. en 18 o 39. sosem lett belole semmi, de meg a mai napig nem tudtam elfelejteni. annyira mely nyomot hagyott bennem.
2014. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 is.

Az egyik 14 évvel idősebb. A másik 22-vel. :D Nem tudom miért fognak meg az idősebbek. :P Egyikből se történt (még?) semmi. :P

- egy biszex csaj :P

2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nő,akibe jelenleg is szerelmes vagyok khmmm...31 évvel idősebb nálam. :P Viszont 6-8 évet simán letagadhatna,mint kinézetben,mint viselkedésileg.Soha nem lesz belőle semmi,főleg azért,mert ő nem egy "átlag" ember...de nyilván nem csak ez az oka. :D

19/L

2014. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Amúgy én is csak biszex vagyok,nem leszbikus. :P

2014. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!