Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne haragudjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés

Úgy 2 hónapja jöttem haza Angliából, és haverokkal elmentünk bulizni, és találkoztam egy lánnyal, nagyon megtetszett meg én is neki, következő napokban nagyon sokat beszéltünk, találkozgattunk, egy párszor csókolóztunk is. egyszer meghívtam magamhoz(nem egy városba lakunk) és mikor a házhoz értünk, nagyon megdöbbent, nem is értettem, mikor bementünk, üdvözölte anyámat"szia"-val, bátyámnak puszi meg minden, ezen is meglepődtem.. mire kiderült hogy az unokahúgom.(vele még sose találkoztam, apámmal éltem)azóta nem nagyon beszélünk. mit tegyek hogyne beszéljen velem?

ő 16/l én 21/f


2014. aug. 7. 08:15
 1/3 anonim válasza:

Uh-ha. Nyugodt körülmények között üljetek le és beszéljétek meg. Nyugodt hangsúllyal magyarázd el neki, hogy te ezért es ezért de nem tudtad, h ő az unokahúgod, sőt nem is tudtad, h egyáltalán létezik. Ez nema te hibád. Erről te egyáltalán nem tehetsz.

Sok sikert, remélem megbékél a helyzettel.

2014. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kemény!

Mintha egy film részlet lenne, :DD

üljetek le megbeszélni a dolgot, nem eszik olyan forrón a kását!

2014. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már elkezdted... Ne hagyd abba.. Dugd meg aztán mond hogy ez nem mehet tovább így...
2014. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!