Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most, hogy fogjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most, hogy fogjam fel?

Figyelt kérdés

A lovasiskola ahova jarok ugymond mar a masodik otthonom.Megvan a kis "csaladi"korunk. Nagyon jol kijovok a lovasszal es a lovasoktatoval meg meg par lannyal.

Nagyon surun jarok oda nemcsak edzesre,de sokat segitek a lovak korul meg tanitok is,palyat rendezek stb..

De mostanaban azt vettem eszre hogy eleg furcsan viselkedik az oktatom velem. Barmikor hoz valamit az elso dolga,hogy engem megkinal,meg ha nem akarok is akkor egesz nap azt kerdezgeti (mint ha aggodna hogy ehenhalok xD ) A multkor nekemajandekozott egy lovas polot is. Meg egyszer mikor huzat volt az istalloban be akartam huzni az egyik ajto felet erre odaall a hatamhoz es o kezdi el behuzni az ajtot..En meg ott allok hattal neki az ajto es kozte tehetetlenul.

Nem tudom lehet csak nekem furcsa hiszen mindig tisztesseges voltam,ertekeli hogy barmikor szamithatnak ram.Jol el lehet vele viccelodni de mi ott egymas kozott mindonk viccelodunk.

Par napja jott egy lany aki szemmel latszott hogy bele van zugva az oktatomba es folyton a tarsasagat keresi.

Ultunk a kanapen en is es az a lany is o meg inkabb (az oktato) beszuszakolta magat mellem mintsem hogy a melle a lany melle uljon..

Szoval eleg furcsan viselkedik. Mi a velemenyetek rola? Huszon eves a fiu. En meg 17 vagyok.


2014. aug. 7. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű érdekled őt..

Te mit szeretnél?

Neked is bejön ő?

2014. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rád hajtott. ennyi.
2014. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az nem lehet,van baratnoje.

En kedvelem mert aranyos es tenyleg jofej.De ennyi.

2014. aug. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!