Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak az ilyen közeledésre (ha ez egyáltalán az! )?

Figyelt kérdés
30as nő vagyok, férjnél, két gyerekkel. Egy ideje feltűnt hogy egy közelben lakó, tőlem néhány évvel idősebb nő állandóan zavaróan bámul,ha meglát le sem veszi rólam a tekintetét. Szó szerint olyan mintha szemezni akarna. Őszintén szólva már félek vele találkozni.
2014. aug. 7. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne találkozz vele kerüld el.

Lehet amúgy írigy rád, mert jobb melleid vannak :D

Vagy titokban vele kefél félre a férjed...

2014. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-D A félredugás nem valószínű. A találkozásokat amennyire tudom kerülöm is de nem mindig sikerül.
2014. aug. 7. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
boszorkány,ha rossz dolgok történek mostanában veled ne csodálkozz.
2014. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérdezed, hogy "Högyem , mi a sz@rt tetszik nézni rajtam?"
2014. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!