Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért utálják a melegeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért utálják a melegeket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem utáljuk.. Csak nem szívesen engedjük a közelünkbe..
2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert fiúk vagyunk:)
2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem utálom őket , csak ne jöjjenek a 100 méteres közelembe
2014. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
32%
nincs velük különösebb bajom , csak furcsa amit csinálnak
2014. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%
A férfi lét, mondjuk ki sallangmentesen, egy privilégium. Az volt ezer éve, és az is marad még egy darabig. Ez egy ajándék. Mint a lottó ötös. A a homoszexuális férfiakra úgy tekint sok más hetero férfi, mint olyan ostoba emberekre, aki megtagadták ezt az ajándékot és ezért utálni kell őket. Mintha kapnál egy 85 százalék kedvezményre jogosító kártyát, amit felhasználhatsz az életben és te elhajítanád, hogy női, azaz nem megbecsült viselkedésformákat sajátítasz el. Hiába jön a szájtépés, hogy "egyenlőség van faszikám", nem, a mai napig az egész világ egy patriarchális gigatársadalom, ahol a pénisz egyfajta metafora a jobb életre.
2014. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert ez egy betegség. Csak úgy mint azok az emberek , akik a kutyájukat b...szák. Nem utáljuk őket, de ne várjátok el , hogy szeressük a kis b..zi fejeteket, már ne is haragudjatok. Ráadásul ott vannak azok a melegek , akik próbálják rábeszélni a heterókra , hogy "igenis kalandoztatok már el egy férfi láttán". Na akkor , ha azok nem tudnak minket elfogadni , mi miért fogadjuk el őket, he?
2014. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
számomra gusztustalan amit művelnek...de az ő életük...akik felvonulnak és annyira büszkék arra hogy ilyen beteg állatok na azok megérdemlik az AIDS-et! de a boldogságot is megérdemli mindenki! ha ők ettől boldogok akkor legyenek, de ne akarják már a pofámba tolni, hogy ők egymás seggében találják meg az örömöt! ne legyen ekkora divat homonak lenni! ha valakiről megtudnám a környezetemben, hogy meleg de nem menőnek tartja vagy reklámozza az nem zavarna...nekem is is vannak sajátos dolgaim...nem mindenki egyforma...de ne toljuk egymás arcába a szexuális életünk, főleg ha az természet ellenes...én sem mondom el a melegeknek, hogy nekem milyen vágyaim vannak, ők se tegyék ezt velem! azt megtudni, hogy meleg lezárulhat ott, hogy megtudhatja rólam, hogy én hetero vagyok! nem kell ragozni, nem érdekel mit művel!
2014. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok. Na megjöttek a kis b..ik , akik lepontoztak
2014. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Az #5-öss az egyetlen aki tudja miről beszél, és sajna igaza van. A többi az tipikus birkaember, gyűlölködik, mert ezt látja/tanulja és utánozza. De barátunk jó helyen kapizsgál...habár nem mindennel érte egyet 100%-ig amit mond, én is valahol a Freud-i az ősi ösztönökben keresném a választ. Ment a ződ fityisz.
2014. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

# 5:

Valahogy jobban örülnék egy lottó ötösnek, mint annak, hogy férfi vagyok. Pedig nem vagyok homokos sem.


Egyébként én nem utálom a homoszexuálisokat, több embert is ismerek és nagyon normálisak. Én csak az Andrássy úton vonaglókat gyűlölöm, de az azt hiszem érthető...

2014. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!