Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok gyereket, mert félek szülni?

Figyelt kérdés

Sok fájdalmas dolgon mentem már keresztül, már az is kész tortúra, ha csak megjön. Amiket meg anyutól meg más gyerekes nőktől hallottam a szülésről meg a fellépő komplikációkról (meg az utána elhidegülő házasságokról) inkább eldöntöttem, hogy nem is szeretnék gyereket.


Ez nagyon beteges?


2014. aug. 7. 21:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez az önzőség netovábbja
2014. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Nem beteges, gondolom még fiatal vagy, majd meggondolod magad ne aggódj :)
2014. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, nem is lesz gyerekem soha.

1-es önzőség? te miről beszélsz?

2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Miért önzőség?
2014. aug. 7. 21:14
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy? Érthető, ha sok negatív hatás ért. Így látatlanban nem lehet eldönteni ezt. A pároddal kéne majd megbeszélned. De ha valakit igazán szeretni fogsz, gyereket is akarni fogsz tőle szerintem.
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%
1-es: Önzőség az, hogy meghoz egy döntést, és úgy dönt, ahogy dönt, mert fél? Neked elmentek otthonról??? Ki mondja azt, hogy kötelező gyereket vállalni? Ti önzőséget kiáltók nagyon elfelejtitek, hogy itt egy még gondolat szintjén sem létező gyerekről van, vagyis helyesen nincs szó! Akkor miért lenne önzőség, miért kötelező szülni, kinek tartozunk ezzel? Erre adj értelmes választ!
2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

20 vagyok


Van párom, egyenlőre ő sem akar. Hogy később fog e, az majd elválik.

Persze ha véletlen becsúszna egy, nem vetetném el, csak szándékosan nem akarok. Az elkövetkezendő 4-5 évben legalábbis biztosan nem.

2014. aug. 7. 21:17
 8/39 anonim ***** válasza:
10%
Önző mert a döntését csökönyös önérdekből teszi. :)
2014. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem kötelező gyereket vállalni, jobban is jár aki nem vállal, csak sokan nem látnak a primitív ösztönöktől rendesen.
2014. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
10%
Az 5. voltam. Még annyit hozzá, kissé ironikusan, remélem nem jobboldali vagy, és közben nem azon siránkozol, hogy ki fog halni a magyar nép. :D
2014. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!