Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ti mi tévők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mi tévők lennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom, hol kezdjem az egész történetemet...egyszerűen nem tudok magamba nézni pillanatnyilag, kerülöm a saját énemmel való "beszélgetést". Megszégyenültem és hibásnak érzem magamat, naiv voltam, könnyű préda. Tegnap nap közben történt az egész. Néhány barátommal buliztunk és elég sokáig iszogattuk (pontosan de 10-ig) épp indulni készültem amikor arra jött egy ismerős, elindultunk együtt a villamos megálló felé, de egy hülye ürüggyel felcsalogatott magához...hárman voltunk a lakásban én akkor már teljese kivoltam, belehet tudni az alkoholnak és a fáradságnak is. Csináltak egy "cigit", én pedig nem voltam előrelátó, hogy milyen hatással is lesz rám ilyen állapotban a dolog főleg, hogy mostanában már szinte sosem csinálok ilyesmit. Tíz perce sem kellett, hogy teljesen kidőljek, oda kísértek az ágyhoz, menni alig bírtam és itt kezdődött a tortúra...szerintem részleteznem sem kell, hogy mi történt, nem is tudnám igazság szerint. Még senkivel sem beszéltem erről, majd nem sokára, igazság szerint azt sem tudom miért írom le mind ezt, talán azért, mert feloldozást akarok valamilyen szinten, persze ezt másoktól nem kaphatom meg. Rosszul vagyok már fizikailag ettől a tehertől és tényleg rájön az egészre, hogy nem lettem volna áldozat, ha okosabb vagyok, de sajnos nem tudom visszaforgatni az időt. Talán tanácsért fordulok hozzátok...ha veletek is történt hasonló dolog ti hogyan dolgoztátok fel?egyszerűen nem tudom mi tévő legyek

2014. aug. 8. 19:57
 1/5 Kerida ***** válasza:

Látlelet és rendőrség. Vagy ha vannak olyan barátaid rokonaid, akkor rommá veretni az ilyen embert.


Csak az idő tud segíteni. Rosszabb esetben egy pszichológus.

2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg hatóságokhoz fordulni, bár nem tudom, nyersz-e vele valamit. Engem speciel annyira feldühitenek az ilyen pasik. Szerintem ne fojtsd magadba, valaki bizalmassal oszd meg, sírd ki magad. Jobbat nem tudok. Az idő csak segít majd.

21/f

2014. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvszert használtak egyáltalán?! Nőgyógyász, rendőrség!
2014. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:( fordulj szakember vagy probáld elfelejteni:( te szegény:(
2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendőrséghez biztos, hogy nem fogok fordulni, nem viselném el, ha itthon megtudnák, és bátyám bele is halna, márcsak az elképzelésbe is...szerintem veretés lesz majd, de csak később, ha már elég erős leszek testileg és lelkileg, mert én is rész akarok benne venni, ugyanúgy meg akarom szégyeníteni, ahogy ők engem, valószínűleg csak az egyiket fogom tudni, de már az is valamennyire elég lenne. De ez tényleg csak a jövő zenéje
2014. aug. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!