Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esely van ra?

Figyelt kérdés
tudom, hogy mar rengeteg ilyen kerdes van, de muszaj vagyok feltenni. szoval. peteeresem utan 1nappal voltam egyutt a baratommal, de nem elvezett belem, hanem elotte kivette. ma kellett volna megjonnie, de meg semmi. es nekem mindig napra pontosan jon meg, mar 3 eve. a menstruacionak meg semmi jele nincsen, viszont eleg sokszor szedulok.legyszives komoly valaszokat irjatok
2014. aug. 8. 20:15
 1/1 Kerida ***** válasza:
Terhes legkorábban 10 nap múlva leszel. Az első terhességi tünetek pedig terhesség 4 hetes korában jönnek.
2014. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!