Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki ezt?

Figyelt kérdés

A két nem között nincsen sok különbség, de mindenki a díszpi*sákkal ill. a kigyúrt srácokkal törődik és mindenki azt hiszi magáról hogy nem elég jó és próbál megfelelni másnak, de könyörgöm nézettek magatokba és magatoknak feleljetek meg sokkal kényelmesebb lesz az élet a többiekkel meg nem kell foglalkozni.


Nemértem, hogy miért nem ez a gondolatmenet megy a mai világban, emberek vagyunk irígykedünk persze, de ha valami nem megy azt ne erőltesd add önmagad mert ha valaki megszeret és egyszer elrontod a "szereped" akkor sokkal nagyobb teher lesz a válladon mint bárikor.


Mit gondoltok erről miért így van ez?

Az egyenlők között az egyenlőbbek komolyan ez a mai világ felépítése, de miért kell mindig egymást hátbaszúrni?


Az egyiknek ez nem jó a másiknak meg az miért nem tudja sok ember elfogadni magát? - Az én életem sem tökéletes és ja éreztem már úgy hogy meghalnék legszívesebben de legalább őszinte vagyok magamhoz.

Tényleg csak egymás elnyomásásval lehet már ebben a világban élni?


2014. aug. 8. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazad van atyám! Hiszek benned! Ámen!
2014. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!