Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az alakomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az alakomról? A nyáron sajnos eléggé kigömbölyödtam.

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 11. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejon
2014. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elfogadható,nekem még tetszik.
2014. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezen minden látszik, csak az alakod nem.
2014. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy. :) Én szeretem ha van mit fogni, de ha te nem vagy elégedett magaddal akkor mozogj és hamar lemegy az a kevés felesleg.
2014. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezen jobban látszik az alakom:

[link]

2014. aug. 11. 09:50
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

nekem alkatra inkább a teltebb lányok jönnek be, de az a legfontosabb ami belül van :) a külsőből számomra a legfontosabb az őszinte mosoly :) szóval szerintem jó az alakod :) és ami jó pont még a képen, szép hosszú a hajad :) egy dolog nem tetszik..."sajnos eléggé kigömbölyödtem", nem fogadod el, hogy így is szép vagy :) persze neked kell jól érezned a testedben magad :) de sokaknak így tetszik a tested :) ha mellé még ennyire szép a belsőd akkor hidd el nem lesz probléma ha párt keresel :) csak sokat mosolyogj és szeresd magad :)


21F

2014. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Huhú, van itt hús.
2014. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
a 2. képből úgy látom az őszinte mosoly meg van, de ezt csak akkor tudnám biztosra mondani, ha az egész arcodat látnám :) mivel az őszinte mosoly azt jelenti, nem csak a száj mosolyog hanem az egész arc, a szemek ragyognak :) de ahogy írtam, szerintem így is tudsz párt találni :)
2014. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó alakod van. Szép a hasad. :) Szerintem így tökélete vagy. Tényleg csak akkor változtass ha magadnak nem tetszel, másokkal ne foglalkozz.
2014. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó ez így!
2014. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!