Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későnérő vagyok?

Figyelt kérdés

13/F

mikor indul be a serdülés?

spermám nincs, ha verem akkor valami átlátszó ragacsos dolog jön (elég kevés)

kicsit elkezdtem már lent szőrösödni, a lábam is szőrös eléggé


2014. aug. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát eléggé
2014. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KnightBalazs ***** válasza:
18 évesen nyilvánitanak felnőttnek de az h 13 évesen nem vagy ivarérett az már késő mi? Akarsz családot már vagy miért zavar?!
2014. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uramatyám. Ha 16 lennél ugyanezekkel a dolgokkal, akkor lennél későn érő. Én értem hogy ma már minden srác 12 évtől kezdve orrba szájba akar bszni, de nem véletlenül működik így a szervezetünk...
2014. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérnék!
2014. aug. 11. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de mi nem volt érthető?


Nem, nem vagy későn érő, ha 13 évesen csupasz lennél mindenhol, max akkor. Amit fenn leírtál, az kb. akkor lenne későn érés, ha 15-16 éves lennél.

2014. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!