Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon megkedveltem tavaly tél környékén.A barátnője akkor mondta is hogy belém van esve,ennek örültem és próbáltam megismerni,beszélgetni vele.De sajnos tavasz környékén átment egy másik suliba.Akkor csak facebookon írkáltunk egymásnak akkor is nagyon,de nagyon ritkán.Múlt hónapban elmentem bevásárolni és megláttam őt ahogy az egyik barátnőjével beszélget mosolyogva,nevetve. (meg hát nagyon gyakran szokott mosolyogni.)És amikor megláttam ugyan azt éreztem mint régen sőt sokkkal erősebben!Mikor ő is meglátott akkor teljesen lefagyott a mosoly az arcáról és engem bámult.Elkeztem vele gyakrabban chatelni és gondolkoztam a dolgon...mi lenne ha és is átmennék abba a suliba ahol ő van? Mert amúgy is nagyon rossz ez a suli ahol most vagyok...sok a kisebbség,tanárok se szimpatikusak...Erről beszélgettünk sokat a lánnyal is és a szüleimet is megkérdeztem és rábólintottak.Most szerdán mennénk el beiratkozni de visszatérve a facebookra: a lány csinált magáról egy nagyon jó profilképet,tájképeket a nyaralásukról és mondtam neki,hogy nagyon jó lett,erre Ő:Köszii,mizu?Mit csináltáál maaa? én:a malom centerben voltam. Ő:én is ott voltam.kb. mikor voltál ?? (innentől már nem lényeges a beszélgetésnek ez a része,az a lényeg h ő is érdeklődött irántam.de sajna pont elkerültük egymást.)Beszélgettünk hogy ki hol volt nyaralni stb.Ma reggel ráírtam:Szia,lenne kedved elmenni velem moziba?:) Megnéznénk egy jó filmet...stb.;) Erre ő:Nem,nekem már van barátom!! És itt a vége...nem tudom mit tegyek,nem éreztem senki iránt úgy mint iránta,nagyon szeretem,úgy éreztem ő az igazi!! Hazudjam azt hogy nem úgy értettem a dolgot? Hogy csak sima baráti mozizás lenne az egész? Mert nem akarok vele rosszba lenni.Amúgy szerintem tuti hogy nincs barátja...legalább is nem tudok róla. :( Mit rontottam el??Nem lehet hogy csak nem meri bevallani,vagy fél valamitől? Légyszi írjatok fiúk,lányok! Én 15 vagyok,a lány 14.

2014. aug. 11. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg lett egy új barátja , akkor nem érdemel meg téged!

Egyébként úgy vettem észre, hogy manapság egyre tobben hazudják azt , hogy "már van barátom"! Szóval még lehet esélyed! ?/F

2014. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát remélem még van remény,mert pocsékul érzem magam,nagyon szeretem.Lányokat is meghallgatnék.
2014. aug. 11. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha van tényleg van barátja, akkor hagyd békén, és próbáld meg elfelejteni, mert nem szépcdol beleavatkozni egy kapcsolatba. Ha viszont nincs barátja, és csak hazudott neked, akkor vagy nagyon nem akar tőled semmit, vagy megijedt ettől az egész akpcsolat dologtól. Szerintem próbáld megbeszélni vele a dolgot személyesen. 15/L
2014. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajjj :C nálunk csak ilyen gyáva seggarcok vannak akik nem mernek elhívni egy lányt se...Jó lépés volt a mozi,a lány csak lehet beijedt és csak úgy rávágta hogy barátja van.Nyugodtan mondhatod hogy ez csak baráti mozizás lenne,ott pedig kicsit (!) puhatolózzál hogy akkor most van e pali vagy nincs :3

Sok sikert!!!!!<3

XXX

13/L

2014. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam h ez csak egy baráti mozizás lenne...de erre ezt válaszolta: akkor sem! -.+ Szerintem is csak megijedt és minden jel arra utal h nincs egy barátja sem+megkérdeztem az egyik barátnőjét és ő is nem-et mondott xd...meg néha rám szokott írni hogy unatkozik meg ilyenek :D de szeptembertől egy suliban fogunk járni és ott majd lesz időnk megismerni egymást ;) És köszi a válaszokat,ment a zöld pacsi!
2014. aug. 12. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,

Ennek örülök,hajrá!Ha a lány tényleg megijedt akkor meg kell nyugtatni hogy te milyen jó arc vagy,nem erőszakolod meg stb.Szerintem jó esélyed van a csajnál :) Találkozz vele minél többet,de ne nőj a fejére!Szorítok!

XXX

13/L

2014. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1. Lecke: legfontosabb hogy mindig bíz bene ha nem adod fel idéző jelesen beagya a törölközőt! 2. Lecke: Ne gondolkogy enyit nem lehet kitalálni hogy egy nő mire gondol ez lehetetlen ezel magadnak könyited meg a dolgokat! 3. Lecke: Csajozós tanács légy vicces! Mivel ha vices vagy a valószinüsége 90% h megbízható vagy ez együt jár és egy tartós kapcsolatho megbízhatónak kel lened vagy csak el kel hitetned vele! Légy bátor és nincs lehetetlen! Úgy a legjobb ha mindent megtapasztalsz. Drukolok!
2015. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!