Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok van egy srác akivel már 5 éve emailezünk. Előtte úgymond ismerősök-osztálytársak voltunk. Ez a levelezés már 5 éve tart a levelé áltál normál esetbe (ha net közeleb vagyunk nem nyaralás stb.) heti kb 2 de van hogy sűrűbb. Szinte mindenről jól elbeszélgetünk. Én szeretem is... az hogy szerelemes vagyok e belé azt nem merem állítani, de helyesnak tartom, teszik és szeretem.

Az hogy ő hogy viszonyul felém az érdekelne. Amikor nála rákérdeztem de nem direkte csak azt írtam ugye mi barátok vagyunk arra azt írta igen.

Szerintetek? Neki ez alatt enm volt senkije (legalábbis nem mondta és tudom hogy nem nagyon jár el.)

Szinte minden nyűgünket bajunkat megtárgyaljuk + aktuális dolgok az időjárástól napi eseményektől (kivel mi van) Bár szerintem én vagyok a nyitottabb felé

Szerintetek? Mi ez? Találkozás szinte mióta végeztünk alig. Mondván nem jó akkor neki stb. Jó esetbe egy évebe párszor. Pedig vagy 40 km lakunk egymástól nem nagy távolság.

Én emg úgy vagyok vele eddig mindig én szorgalmaztam most majd meglátom mikor mondja...


Szerintetek mi ez??


köszi



2014. aug. 11. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem 2 24 eves levelezgetese a semmirol
2014. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sajna 1-nek igaza van, :/

semmi kitörő reakciót nem látok a srác részéről..

Neked miért most kell?

Ugye azt Te se gondoltad komolyan, hogy neki senkije se volt?

Gondolom 5-év alatt Neked is volt más..

2014. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Találkozattok,járjatok össze,ha bejöttök egymásnak,ne neten hülyéskedjetek.
2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

onnan gondolom, hogy nem mondta.Ő tudott róla, hogy nekem volt kapcsolatom.

Akkor részéről ez mi? Mármint nekem onnan indult, hogy meg akartam jobban ismerni, aztán volt olyan időszak amikor azt éreztem esélytelen lenne vele bár mi és akkor próbálkoztam másokkal, de valahogy mindig nála lyukadok ki.

De én hívjam talira?

2014. aug. 11. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lép akkor igen.
2014. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
penpal
2014. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
KAMUREG :D
2014. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azért azt nem hiszem mert osztálytársak voltunk korábban szóval... akkor lúzer csak nem vagyok :D


Azért abban bízom hogy talán amikor rámondta hogy persze barátok azt őszintén mondta. Mert nekem aki a barátom azzal ha tehetem találkozok is.

Itt részemről még az a komplikált hogy sajnos tetszik is...

köszi az eddigi hozzászólásokat

2014. aug. 11. 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled bármit is, nem gondolod, hogy már rég hívogatott volna találkozókra? 5 év az sok idő... Főleg, ha előtte személyesen is voltatok egy légtérben. Vagy ennyire nem kezdeményező típus?
2014. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát nem a leg rámenősebb, de valóban ennyi idő alatt ha nem akart semmit....

Akkor ez barátság féle valami ????

2014. aug. 12. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!