Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm. Ezt igazából betudom annak, hogy alig próbálkozom, amikor meg mégis, akkor pofára esek. Amúgy sincs túl sok önbizalmam, ezek meg még csak rontanak a helyzeten. Nem hiszem hogy csúnya lennék, átlagosnak mondanám magam. De ha őszinte akarok lenni, akkor félek a lányoktól xD Mármint nem úgy, hogy mondjuk az osztálytársaimmal sem beszélnék, hanem amikor ismerkedni kéne akkor azt sem tudom mit mondjak. Túl sok bennem a kétely, állandóan az jár a fejemben hogy megint megszívom aztán majd szenvedek és így inkább le is beszélem magam. Nem önsajnáltatásnak írtam ki ezt a kérdést, mielőtt valaki ezzel jönne, csak már tényleg nem tudom mit tegyek :D Iskolaidőben még elvagyok ott vannak a haverok, mindennap látom őket, hasonlók, de ilyenkor nyáron, amikor kevesebbet vagyunk együtt egy idő után rám tör az érzés hogy hiányzik egy lány.

2014. aug. 11. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

odamesz csajhoz szia cica van gazdad ? aszondja meny anyadba egy parasz erre azt mondod oke de utana te josz

ertem ?

2014. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ragd magad fejbe rendbe,Aztán foglalkozz a többivel.
2014. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet még ezzel is elérnék valamit :D
2014. aug. 11. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:

első lépés:ne kockulj semmit

második: keress barátokat, a haverokkal beszélj meg egy közös sörözést vagy valamit, járj társaságokba és gyakorold az ismerkedést, nem kell lányokkal kezdeni ha nem akarod, vagy akár csunyább lányokkal :) ugy ha bénázol akkor sem para, aztán ha eljutsz addig hogy már jól megy akkor lesz elég ismerősöd hogy nagy eséllyel bejöjj egy átlagos vagy jobb csajnak /persze ezek a dolgok izlésenként változó/ és akkor lecsaphatsz, én is kb ilyen koromban kezdtem komolyabban próbálkozni de tanácstalanul, nagyon béna voltam, de mára 20évesen xD megtaláltam a mellém illő lányt, és gyönyörű :D habár én csak átlagos vagyok :D /de király a személyiségem/ szóval csak fejlezd önmagad és ne fossál :D , ha nem próbálod meg akkor az alapból veszett ügy, ha megpróbálod és elbuksz akkor tanulsz belőle hogy mit ne máskor, vagy hogy hogyan legközelebb a kövi csajszinál :) de lehet összejön a dolog, ha bejössz egy csajnak akkor onnan kezdve nehéz elrontani a dolgot :) ha gondolod írj és adhatok néhány tippet :)

2014. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kockulok. Legalábbis nem sokat. Pár naponta 1-2 óra cod, az szerintem báriknek elmegy. Vannak barátaim meg haverjaim, szoktam velük eljárni, de akkor nem szoktam ismerkedni, akkor velük vagyok el. Lehet hogy van valami ebben a csúnyább lány dologban, ezt kipróbálom :D köszönöm a válaszokat :D
2014. aug. 11. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna szórul szóra. Ugyanez és én sem tudom mit tegyek mégha odaálltam a kiszemelt elé is semmi. Ha nemharagszol végigkövetném ezt a topicot. Tanáccsal viszont nemtudok szolgálni, mert semmit nemérnél el az én kudarcélményeimmel.
2014. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
uristen..Nekem ennyiidősen 100 barátnőm volt..
2014. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó: Jó nagy b***asz lehetsz, és nagyon szerethettek a barátnőid, ha már száz volt ennyi idősen....
2014. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz minél többet, ha elrontod azzal sincs semmi baj, valószínűleg úgysem fogtok többet találkozni, ne félj a kudarctól a félelem is csak az agyadban létezik. Ha más nem ismerkedj neten ha úgy jobban megy, bár elvileg ott a nők bunkóbbak de, én általában mindenkinek visszaírok, ha ettől jobban érzed magad:)
2014. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!