Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ereztetek mar ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ereztetek mar ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit mist nagyon szeretek de erzem hogy nem o az a szemely akivel ugymond a jovomet el tudnam kepzelni pl hazassag csalad stb..de most nagyon nagyon szeretem. Ez miert van? Most csaknra van szuksegem de erzem hogy kesobbiekben nem tudnam vele elkepzelni.17/L
2014. aug. 11. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nok meg a hujesegeik...
2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak. Ne a jövőre gondolj, hanem a jelenre. Lehet, ha megismered ez a véleményed is változni fog.
2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így ne gyere vele össze, ezzel a hozzáállással. Nekem legalább is nagyon rosszul esne és ha megtudnám, én hagynálak érte ott.
2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
O ez a tipikus rossz fiu..nem tudom hogy fog e valtozni
2014. aug. 11. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj első, de ő még nem NŐ, csak kislány.
2014. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyennel összejönnöd, kérdező. Tudom, hogy ezekre buktok ti tinilányok, de te fogsz pofára esni. Mind azt remélitek, hogy majd Értetek megváltoznak és csak Értetek. Nem fognak. Én szóltam.
2014. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon is jol tudom de egyszeruen jelen pullanatban megorulok erte.
2014. aug. 11. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj bele, legalább nem fog csalódást okozni, mert te ugye megmondtad előre.
2014. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség. 17 évesen minek kell a házasságot, meg gyereket tervezni? Elég lesz 10 év múlva.Ha most nagyon-nagyon szereted, akkor legyél vele együtt. Élvezd ki amíg lehet. És ha jobban megismered, akkor lehet, hogy változni fog a véleményed.
2014. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gyere vele össze. csak a jelen erdekeljen.mert ha holnap pl.eluti egy busz (ne legyen ilyen) akkor mi lesz.annyi a lényeg hogy próbáld meg.érted meg fog valtozni
2014. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!