Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hagynatok?

Figyelt kérdés
Ha van egy lany aki tetszik nektek es minden erzes meg van iranta mininalisan de megvan. Akkor hagynatok a csajt es mennetek egy masik utan vagy megprobalnatok vele?
2014. aug. 14. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy lány iránt ugyanezt éreztem, de elküldött és még most se tudom mi volt a fő ok. Szóval nem tudom.
2014. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám. De mindenkinek más a véleménye.
2014. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám azzal a lánnyal akit kedvelek
2014. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám vele.
2014. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En nem kuldtem el es nem ertem miert nem akarja mikor eddig ö szerette volna jobban...
2014. aug. 14. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vágnék bele egy kapcsolatba, ha nem vagyok szerelmes, de ha már alakulnak némi érzelmek, akkor azon lennék, hogy ez tovább folytatódjon. Nem minden dől el első látásra. :-)
2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nala voltak ezek az erzelmek erosebbek is de azt mondta egyik naprol a masikra hogy nem akar senkitol semmit es nem akar most tobbet erezni,pedig ugy gondolja velem lehet komoly is.
2014. aug. 14. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hagynám
2014. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!