Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki járt, vagy jár prostihoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járt, vagy jár prostihoz, az elmagyarázná, hogy hogyan működik az egész "randi" leszervezése?

Figyelt kérdés

Elég csak keresztnevet mondani?

Telefonon keresztül egyezkedtek, hogy mit kérsz, vagy a személyes találkozáskor?

Az elején kell perkálni, vagy a végén?

Az életkort meg szokták kérdezni?

Ha házhoz hívod, akkor jön magától, vagy neked kell érte menni?

Első találkozáskor puszi, kézfogás?


2014. aug. 14. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

amúgy nem tudom hogy van, de józan ész alapján:

elég a keresztnév, miért kéne a teljes?

ha van vmi különlegesebb kívánságod, azt jobb előre tisztázni

semmiért ne fizess előre

nem hinném, hogy megkérdezi, a lényeg hogy fizess

ezt tőle is meg tudod kérdezni

2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, ennél fogva nem voltam még prostinál, viszont van ilyen ismerősöm. Nála úgy néz ki (neten hirdet), hogy felhívják, ő a telefonban elmondja miket vállal és mennyiért. Az ügyfél eldönti, hogy jó, akkor 2 óra komplex. (abban benne van az orál is) Pénzt az elején adják neki, életkort nem kérdezgeti, se a nevüket, azt mondasz amit akarsz. A házhoz menést nem tudom, mert az ismerősömnek erre kialakított lakása van (pl. az egész falat körbe tükör borítja) így ő nem megy sehova. Találkozáskor puszit szokott adni, a kézfogás túl hivatalos lenne.
2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen,elég

telefonon egyezkedtünk

elején

meg szokták kérdezni, igen

jön magától

egyik sem

2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keresztnév, telon egyeztetsz,ált az elején amig ismeretlen vagy,nem.kérdik a korod,házhoz jön de akkor drágább utiköltséget fizeted nem kell menned érte,pusz de elsőre kézfogás
2014. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még annyit, hogy azért fizetni kell, ha ő jön hozzám?

2014. aug. 14. 12:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2014. aug. 14. 12:59
 7/12 anonim válasza:
100%
Én amikor voltam, akkor úgy volt, hogy felhívtam, mondtam egy nevet, megkérdeztem, hogy mit emnyniért vállal, ha minden rendben volt, akkor egyezettünk időpontot. Odamentem, Puszit adott, megbeszéltük, hogy pénzt előre. Átbeszéltük, hogy mit szeretnék, aztán elmentem lezuhanyozni, ő addig előkészített mindent. Belecsaptunk, amikor vége volt, puszi, szia, és kész. Ja, névnek azt mondassz, amit akarsz, nem nézi a személyid.
2014. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne elég a keresztnév, mert ha te vagy Hasfelmetsző Jack, akkor a rendőröknek jó nyom a teljes név, amit leírok a naplómba és elrejtek a lakásban.

Telefonon megy az egyezkedés.

Az elején kell perkálni, nyilván.

Életkort nem szokás kérdezni, telefonon, hang alapján nagyjából be lehet lőni, h már legális vagy e v még a jóízlés keretein belül eső idősebb egyén.

Házhoz nem sokan mennek szívesen, ha mégis, távolságtól függ, h kifizettetik e veled az útiköltséget vagy sem.

Egyik sem.

2014. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még valami! Lehet tőle kérni olyat, hogy milyen ruhában jöjjön, vagy hogy milyet hozzon magával? Például bőrszerkója általában mindnek van, nem?
2014. aug. 14. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még, de elképzelhetőnek tartom, és megragadnám az alkalmat egy kérdés erejéig: Szokás vinni valami üdvözlő kisebb ajándékot, egy szál virág, vagy valami, csoki? Nem tudom, de az gond ha előtte egy 5-10 perces beszélgetést, ismerkedést igényelnék?
2014. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!