Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti tényleg csupán csak egy nézésből felismeritek, hogy ki az, aki "ugyanabban a csapatban játszik"?

Figyelt kérdés
Bocsi de számomra ez annyira hihetetlen, hogy pl jön veled szembe egy tök ismeretlen ember, és mondjuk egymásra néztek vagy valami és akkor onnan már felismeritek, hogy ő is leszbikus? Más egyéb jelzés nélkül? Nekem egy kicsit ez hihetetlen.

2014. aug. 14. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem, ilyen nincs

talán a viselkedésből gyorsan meg tudják mondani, de csak úgy ránézésből nem hiszem

2014. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem túl sok Twilightot néztél...


Free

2014. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es miért néztem volna túl sok twilightot, ahhoz hogy ezt a kérdést feltegyem?? nem igazán értem mit akartál ezzel kifejezni. 1. válaszoló egyetértek veled
2014. aug. 14. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Azért kérlek szépen, mert azok ismerik fel egymást és az ellenfelet már csak szaglásból is...


Free

2014. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja igen a filmben, de pont hogy a valóságban szerintem ilyen nincs, épp ezért írtam ki a kérdést...
2014. aug. 14. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
hát van akiről könnyű levenni, főleg ha úgy jön ki a lépés, hogy összenézünk, de azért általában ez nem ilyen egyszerű :D
2014. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom, hogy nem egy összenézés az egész, ezért is kérdezem amúgy mert sokan írták itt is több kérdésnél hogy ők csak rá néznek valakire és abból megállapítják. Hát nem tudom, kíváncsi lennék hogy csinálják.
2014. aug. 15. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Van az az egymásra nézés, amiből ki lehet ezt olvasni, de ez a kóstolgató, kölcsönösen sejtő összenézés, amúgy szimplán ránézésre nem. Mondjuk a meleg csávókat még viselkedésből is sokkal könnyebb megismerni, pedig ebben nem is vagyok érdekelt. A fiús hölgyek járása néha elég árulkodó, hajviselet, egyéb stílus, gesztusnyelv, de ehhez már kell egy hosszabb megfigyelés. Nőies hölgyek esetében általában beválik ez: nézz rá, állapítsd meg a nemét, ha nő, akkor még lehet belőle leszbikus. ;))
2014. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!