Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nagyon régimódi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon régimódi vagyok lehetek, vagy nem csak én gondolom úgy hogy egy baráttal nem fekszünk le?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki nagyon tetszett, csak kijelentette, hogy lefeküdt egy barátjával (a lány 17 éves) 2x is! Én annak a híve vagyok, hogy azzal fekszem le akit szeretek, nem pedig csak egy random emberrel, még ha barát is (ui.: ezt akkor tette amikor már tudta h tetszik nekem. A másik kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek a 18 éven aluli szexualitásról, mert mint mondtam, lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem nem a legjobb dolog. És ezt a lányt nevezhetném jogosan r*bancnak a véleményetek szerint? 16/f

#szex #lány #fiatal #barát #régimódi #fiú. szexualitás
2014. aug. 14. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van kiscsákó! Bírom ezt a felfogást. A lány fura, barátság extrákkal. Tipikus sablon személyiség lehet. Epic pacsi neked.
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát.. én se tenném, de ha naggggyon tetszene... :)


24L

2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy, azért állsz ehhez így hozzá. Ez majd pár év múlva meg fog változni.
2014. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mert neked tetszett a lány, még nem szabhatos meg neki, hogy kivel feküdjön le, ez egy hülyeség


Most ha nekem tetszik egy srác, akkor várjam el tőle, hogy ne legyen mással, még akkor se ha én nem tetszem neki ? :S Elég fura a hozzáállásod.


Amúgy az ha vki a barátjával fekszik le normális, azért van az embernek pasija nem?

Vagy ha CSAK barát, akkor én is azt mondom, hogy nem illik, én nem tenném.

2014. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azzal van a problémám, hogy mással is lefeküdt, hanem egy csak baráttal feküdt le x2, és a bajom az h szerelem, meg járás nélkül csak odaadta magát
2014. aug. 14. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor meg mit foglalkozol vele?
2014. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
főleg azért, mert ezt leszámítva nagyon tetszik a lány
2014. aug. 14. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

te nem vagy régimódi, mert akkor a szex szóba se jönne házasság előtt!


az a régimódi, aki kijelenti, hogy házasság előttt nincs szex és kész.

2014. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de mindegy amúgy h előtted mit csinált.. múltja mindenkinek van
2014. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!