Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes tortát tudok sütni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes tortát tudok sütni, elég sok fajtát. Ez most pozitívum, vagy negatívum ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Feketeerdõ, oroszkrém, csoki, Dobos, gyümölcs, citromos... Unatkoztam, megtanultam.

Szerintem nevetséges... 19/F


2014. aug. 14. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hátránynak nem hátrány
2014. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már miért lenne nevetséges? Én örülnék neki, ha tudnék sütni bármit is... Nekem már a tojásrántotta is feladja a leckét.

26/F

2014. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esküvődön mindenképp előny lesz.
2014. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy plusz, de ezzel nem válthatsz ki pozitív tulajdonságokat (kedvesség, figyelmesség, stb). De én is tudok sütni, nem csak tortát, sőt főzök is... persze jól tud esni, ha leteszik az ember elé.
2014. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne előny, de nem lenne hátrány sem. 22/L
2014. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.


Egy közös sütés a szerelmeddel igazán meghitt és romantikus :)

Aztán pedig együtt ehetitek meg az elkészült tortát.


Az, hogy egy fiú a konyhában nem ügyetlen mindenképpen pozitív.


Nálam ez pozitív dolog lenne.

2014. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam elöny lenne. Édes szájú vagyok :3
2014. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egyszer-kétszer sikerül elbarmolni, de az is ehetõ, csak a vigyor nem õszinte az elfogyasztása közben.
2014. aug. 14. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam előny, én is irtóra édesszájú vagyok:D Még szerencse, hogy az én barátom is tud sütni^^
2014. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hehe :D szerintem aranyos :)
2014. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!