Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostiknál van gumi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknál van gumi vagy nekem kell vinni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért van mindenki mostanában rápörögve a prosti témára?XD

Amúgy biztos van nála mert azért tuti biztosra megy de azért vigyél te is:)

2014. aug. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a prostikra bezzeg mindenki de én még ingyen se kellek senkinek :S :( 164 cm 105 kg :((( pedig az arcom nem olyan csúnya azt mondják csak elég molett vagyok
2014. aug. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van nálunk.
2014. aug. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk? Te is az vagy?
2014. aug. 16. 03:36
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es: küldj egy képet magadról és meglátjuk mit tehetünk. :) ;)
2014. aug. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es: hány éves vagy?
2014. aug. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es nem bántásból,de érthető,hogy nem.

Neked bizony fogynod kell 55kg-ot de komolyan.

figyelj én gyúrós vagyok felmentem 105kg-ra hogy izmos voltam de a hasam nagy volt a nők le se köptek most,hogy 90kg vagyok kezdenek de még mindig nagy a hasam pedig 178cm vagyok és eddzek.

Te nagyon el vagy hízva,ne csodálkozz ha nem kellesz a férfiaknak,nem indít minket be.

Nézz meg egy prostit az hogy néz ki,nyilván érted miért vékony mind.

2014. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom van náluk betárazva egy csomó gumi (munkaeszköz az ő és a vendég biztonsága, szóval a jól felfogott érdekükben.) Én is mostanában gondolkozom el ezen a dolgon, mert így 31 évesen még természetesen nagyon kívánom a szexet, de 3 műszak mellett a kutyával sem tudok közelebbi.. még csak baráti szintre sem törni.. és akkor még hol van a testiség. :) Vagy 3 hónapja voltam utoljára (kolléga)nővel, előtte meg fél évig semmi. Hát köszönöm nem szeretnék még egy fél évig "feszülni". :D Erre hatalmas lapát még az is hogy tök átlagos kinézetű vagyok, és sajnos semmi olyan "dumám" sincs amire úgy igazán buknának a nők. Sajnos van ilyen. :)
2014. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!