Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elég ciki kérdéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég ciki kérdéssel fordulnék hozzátok 19 éves fiú vagyok a mostani barátnőmmel tervezzük az együttlétet de én még szűz vagyok akármilyen ciki is de a vesszőm sem nőt valami nagyra 16cm -ről van szó. ciki lesz? és béna leszek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
16cm jó
2014. aug. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk, hogy béna leszel-e

2. A 16 cm koránt sem kicsi


De minél jobban stresszelsz, annál inkább rosszabb lesz.

2014. aug. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagtól nagyobb, az átlag méreg 14 cm körüli, ugy hogy a méreted miatt ne aggodj, a barátnőddel meg először petting legyen és ha akkor jol müködik köztetek minden akkor lehetne együttlét. Minden párnak össze kell szoknia, tehát mégha nem lennél szüz akkor is uj partnerrel eleinte bármi előfordulhat, ez miatt se aggodj.
2014. aug. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat :-)
2014. aug. 16. 02:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A páromé is 16cm és ha túl heves, bizonyos pózokban még fáj is.

Az első barátom is 19 volt, akivel együtt elvesztettük a szüzességünket.

Ne görcsölj, ha szeret a csaj nem lesz semmi baj, bárhogy sikerül.

2014. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazán megnyugtattál, köszönöm kedves tőled :)
2014. aug. 16. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!