Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért csak a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak a magas és vékony srácokra buknak?

Figyelt kérdés
Én mint magas mackós srác életem végig kell küzdenem a démonjaimmal amiket a visszautasító lányok flegma magatartásukkal belém öltek?

2014. aug. 16. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, barátom! Én alacsonyként vagyok nehéz helyzetben, bár legalább elhízott nem vagyok, így időnként összejönnek dolgok lányokkal, de még mindig nem érzem azt, hogy minden héten más nő jut nekem, mint más tagoknak.
2014. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Már megint itt sírsz pufi?
2014. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan taszítanak a vékonyak. Éppen úgy, mint a túlsúlyosak. Ellenben te leadhatod a felesleged, ha tennél érte, míg a vékonyak nem igazán tudnak magukra szedni plusz súlyt. Úgyhogy ahelyett, hogy őket/a lányokat szekálod, FOGYJÁL LE! Miért várod el, hogy egy szép, vonzó nő összeálljon egy elhízott emberrel?
2014. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne síránkozz, fogyj le :)
2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, azért nem mindenkinek olyan könnyű fogyni sem. Másrészt épp a lányok mondják sokszor a vékony fiúknak is, h gyúrják ki magukat, mintha olyan könnyű lenne tömegelni. Pedig tapasztalatból mondom az se könnyű, rengeteeg pénzbe és haláli zabálásba kerül, úgyhogy én ezért is maradtam inkább vékony gyerek, gyúrjon az, aki bír irdatlan mennyiségben zabálni egy nap a sok edzés mellet és van sok pénze, mert nem is olcsó dolog ez a tömegnövelő edzés, mint gondolnák sokan.
2014. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
mi van? eddig azért nyavalyogtatok h a vékony srácokat senki se szereti, csak a kigyúrtakat... akkor most ez a kérdés... jajj, legalább a hülye általánosításaitokat egyeztessétek össze :D
2014. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és neked tetszenek a kövér "mackós" lányok? nem hiszem... neked is a vékony magas lányok tetszenek, nem :)?
2014. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden lány egyforma. :)Én vékony magas lány vagyok, úgyhogy a vékony magas fiúk tetszenek, de ez ízlés kérdése. Nagyon sok lány nem szereti a vékony fiúkat, aki meg alacsony nem szereti a nagyon magasakat. :)Szóval ne aggódj!
2014. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!