Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ha megláttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha megláttok egy alacsony vékony nem kimondottan helyes fiút és egy magas normál alkatú egész szép lányt együtt sétálni?

Figyelt kérdés

Mi lenne az első amire gondoltok?

Ja és még annyi hogy olyan mintha nem hinné el hogy vele vagyok ès tényleg szeretem mert mindig venni akar nekem mindenfélét. Ès hiába mondom hogy nekem az is elég ha csak szeret.



2014. aug. 16. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
az hogy gazdag a fiú
2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam már magasabb lánnyal, alacsony srácként. Tényleg elég hihetetlen volt elsőre. Ritka az ilyen lány, aki nem a magas fiúkra bukik, még a törpicúrok is inkább járnak egy két métereges égimeszelővel, mint hozzájuk illő alacsony sráccal.
2014. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
ha sok lány bukna rájuk nem sírna itt folyton a magas vékony srác
2014. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
a magas vékony srác rosszul csajozik csak annyi a baj vele, nem jó a csajozási technikája, régebben nekem se jött össze semmi lányokkal, kicsit olvasgattam másképp kezdtem el csajozni és jött az első csók, petting, szex stb.
2014. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanám gazdagnak a srácot. Nem is szegèny. De mondtam hogy nem kell nekem hogy bármit is vegyen csak szeressen. És azt érzem szeret is. :)



Nem èrtem hogy jött ide a magas vékony pasi. Olyanról szó sem volt. :D

2014. aug. 16. 10:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak mondanám hogy én sem az alacsonyakra bukom. De ezt a fiút szeretrm ès ha alacsonyabb hát elfogadom így.
2014. aug. 16. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a párod kedves kérdező. Az alacsony, duci srác voltam
2014. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A véleményem?

Remélem boldogak. Ennyi.

Semmi megvetnivaló nincs benne. Szegény nem nőtt nagyra. Na és? Attól még lehet, hogy belsőleg százszor többet ér mint bármelyik égimeszelő.

2014. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi véleményem......miközöm van egyáltalán mások kapcsolatához? Akinek nem tetszik ne nézze s ássa el magát,az a lényeg,hogy boldogok legyenek. Amugy nemtudom mért,de pl énis mindig vennék valamit a barátnömnek,ö meg karácsonyra se akart semmi...persze attol még vettem. Csak ugy kedvességbö,ha nemis a világ legnagyobb dolgát,de valami aproságot,csak éreztetni akarom vele hogy szeretem.Persze nem csak 1-2 ajándékkal mutatom ki hogy szeretem,de ezis ide tartozik.
2014. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmit" .....kedvességböl"...bocsi csak krepál a billentyüzetem :f
2014. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!