Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az aminek egy lány 100%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az aminek egy lány 100% hogy örülni fog?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kicsit összevesztünk.. vagy is inkább nagyon,

és ha nem teszek semmit tuti vége van ennek a kapcsolatnak,

de tudom, hogy szeret, én is szeretem őt, pár nap múlva el is egyek hozzá (messze lakik) hogy megbeszéljük a dolgokat, de nem tudom, hogy mit vigyek neki amitől tényleg meglágyul a szíve, egy szál rózsát mindenképp viszek, esetleg még tipp, hogy mi az aminek egy lány biztos örül? amitől elérzékenyül?



2014. aug. 17. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Dobd a rózsát, senkinek nem kell egy pasi aki sablon megoldást talál egy komoly problémára.


Vigyél dolgokat amik megváltoztatják a kedvét, nők legnagyobb kriptonitja pl a csoki amibe alkohol van lol, arról szinte tudom hogy egy olyan ember találta fel akinek valami nagyon hárpia felesége volt, aztán vegyél még neki valamit ami viszonylag drágának hathat, azzal bűntudatba gáncsolhatod, de ne ékszer legyen mert az gáz.


Ja meg plüss állatot, az jobb mint a rózsa, nem is rohad el... ami jó mert ha nem is jön be ha kirakja valahova eszébe jutsz neki majd aztán valószínűbb hogy megpuhítja előbb utóbb amikor már nem tudja majd elviselni az érzelmi nyomást.

2014. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! úgy lesz :)
2014. aug. 17. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

de azért a legfontosabb mégis az, hogy beszéljétek át :D

A csoki szerintem is jó ötlet. A fagyitól is tudnak olvadozni -> milyen paradoxon :D

2014. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a "drágának hatló" dolog hülyeség. A lányok sokkal jobban örülnek valaminek amit te csinálsz. Látszik, hogy foglalkoztál vele és nem csak bementél az első boltba és levettél valami vackot, ez személyes. Valami olyat csinálj ami kapcsolódik hozzá, vagy kettőtökhöz.

Az sem baj ha nem tökéletes, vagy nincs olyan jó kézügyességed, a lényeg, hogy miközben csináltad végig rá gondoltál.


egy lány, a sok okoskodó fiú mellé :p

2014. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
héliumos lufiiiiii :D
2014. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem most az az ötletem én majd csinálok egy lánynak, barátnőmnek illetve még nem a barátnőm csak majd az lesz remélem.:) ha ezzel meglepem.:) tehát mondjuk születésnapjára egyedi utcanévvtáblát,,csinálok, illetve nem én csinálok hanem rendelek.:) Én tervezem meg, ráírom az ő nevével meg minden meg mondjuk házsszámnak az életkorát,, címnek pedig mondjuk az a város ahol lakik meg ég plussz azt odaírni hogy Szerelem-negyed.:) Ez szerintem örök ajándék csinálj te is neki ilyet..:)) Ennek tuti örülni fog talán.
2014. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!