Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok vele kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele kapcsolatot, úgy érzem simán meg tudnám csalni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nemrég megismerkedtem egy 19 éves fiúval, aki teljesen belém zúgott. Persze adtam alá én is a lovat, mert nem tudtam mit akarok, de rájöttem, hogy kapcsolatot biztos, hogy nem, de lehet, hogy csak vele nem. Ő most elment nyaralni két hétre, és nem érzem, hogy annyira hiányozna. Simán megnézek màs pasikat, flörtölgetek, mindig is az idősebb 25-30 éves pasik jöttek be és róluk fantáziálok, úgy érzem simán meg tudnám csalni. Közben ő az hiszi, hogy komolyak a szándékaim, màs vagyok mint a többi lány, igaz elég csendes, zárkózott vagyok,utálom, hogy meg akar fejteni, néha rámjön az, hogy bulizni akarok, szórakozni, nem párkapcsolatot.
2014. aug. 17. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, átb..asztad. Tipikus önző ember vagy. Miért nem tud valaki úgy viselkedni, hogy a másikat ne bántsa? Komolyan, elköltözök Tibetbe.
2014. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel vagyunk mi jobbak 30as pasik,mint a veled egykorúak?
2014. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked idősebb pasi kell, de az se mindegy milyen. Képes lennél hűségre, de mivel nem azzal vagy aki érdekel, nem vonz így félre nézel. Keress egy idősebb pasit szingliként mielőtt megcsalásokba keveredsz és abba a függőségbe esel.
2014. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sosem tudtam a korombéliekhez vonzódni, hiába ha helyes, még akkor sem. Sokkal férfiasabbak az idősebb pasik, tapasztaltabbak, és nem a pénzről van szó,mert anyagilag eléggé el vagyok kapatva, tehát ez nem érdekel.
2014. aug. 17. 10:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamennyire a nyomás miatt is akartam összejönni vele, hogy ha másnak sikerült egy vele egyidőssel akkor nekem is fog, de nagyon nem :/
2014. aug. 17. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked idősebb pasi kellene, ha elhagyod irj 32f:)
2014. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítanod kellesz a pasiddal.
2014. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki levélben, vagy a következő személyes találkozásnál mondd el, hogy átértékelted magadban a dolgokat, és sajnálod, de nem érzed, hogy bele tudnál szeretni, és ne találkozzatok inkább többet.

Nem bonyolult, máskor pedig megfelelni akarásból ne hülyíts senkit, mert a hülyített félt is megbántod, és te is csak szenvedsz. Nincs erre szükség, a szerelmet nem lehet kierőltetni senkiből.

2014. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!