Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanaromba?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanaromba?! Tobbi lent

Figyelt kérdés

igazabol mar nem is a tanarom mert elment a sulibol. nem egy varosban lakunk. amikor tanititt nagyon kedves figyelmes volt velem. mondjuk ugy h tobb figyelmet forditott ram mint masra. jokepu es aranyos is meg kedves. tetszik is es talan meg bele is szerettem?! de nagy a korkulonbsef en 14/L ő 29-30. kb. es kb 75 km van koztunk.

de szinte 100% hogy szeretem nem tudom kiverni a fejembol sokat almodok vele es sokat gondolok ra szeretem. szerintetek?


2014. aug. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt tanárként mondom, azt, hogy kedves veled, meg netán még több figyelmet is szentel rád, mint másokra, egyáltalán nem jelenti azt, hogy beléd van esve. Lehet, csak egyszerűen kedvelt, vagy látott benned fantáziát, azért foglalkozott veled többet. Szóval azért ne vedd készpénznek, hogy érzett irántad valamit.

Igen, ez a 14/29 ilyen felállásban elég nagy akadály lehet, bár ez a hozzáállásán múlik, és az idő múltával sokkal kevésbé lesz feltűnő az a 15 év. Meg aztán jogilag semmi akadálya, és a kor pedig nem minden.

Viszont ez nekem inkább tűnik egyszerű tinirajongásnak, mint valódi szerelemnek. Meg aztán ott van az az akadály, hogy a tanárod volt.

2014. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eloszor en is arra gondoltam hogy biztos csak rajongas meg hirtelen fellangolas. de ez mar tobb mint 1 eve tart es ugyanugy szeretem sot jobban. erzem h szeretem.
2014. aug. 18. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, nem lehetetlen, hogy tényleg szerelem, bár visszagondolva tini koromra, van, hogy a rajongás is jó ideig eltarthat, és csak utána érzi az ember, hogy ez csak rajongás volt.

De nem tisztem megítélni az érzéseidet, Te tudod, hogy igazából mit érzel. ;-)

Vele azóta tartod a kapcsolatot? Mit tudsz felőle?

2014. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat nemsokat tudok rola.. annyit tudok hogy hol tanit
2014. aug. 18. 12:27
 5/5 A kérdező kommentje:
varom mas velemenyet is
2014. aug. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!