Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a véleménye számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a véleménye számit leginkább?

Figyelt kérdés
Ha az a kérdés merül fel bennetek, hogy jól néztek-e ki, akkor kinek a véleménye számit? A barátnőtöké, a barátotoké, a sajátotoké, vagy egy idegené, vagy inkább egy másik jó csaj/ pasi véleményére adtok többet?
2014. aug. 20. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak a saját véleményem számít! :)

18/l

2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aki őszinte objektív választ ad, egy legjobb barát egy rokon családtag egy barátnő nem biztos hogy megfogja mondani hogy ez meg az nemstimmel itt még lehetne javítani. De egy külsős aki racionális és őszinte véleményt alkot arra többet lehet adni.
2014. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a sajátom, hozzá teszem nem volt mindig így.. :/

Meg is fizettem az árát, azóta csak a belső hangocskámra hallgatok..

Ha mások véleményezik pozitívan jól esik persze, de nem ettől teszem függővé az életem...

Ha másoknak nem tetszik, meghallgatom a kritikát, és még biztosabb vagyok a dolgomban..

2014. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!