Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyi idő után nyúltatok be a barátnőtök melltartójába. Vagy lányok ti mennyi idő után engedtétek meg, hogy a barátotok megfogja a melleteket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Úgy a harmadik órában kb...

29/F

2014. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Első randin meg szoktam fogni ... mivel számomra szex közben ez alap ... :-P
2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamar
2014. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogy szoktam, mert nőfüggő, de a legutóbbi csajnál a második randin a randi végén a kocsiban már megtörtént, meg ujjazás is. Szex viszont csak 4. randin volt, a körülmények miatt és mert én sem sürgettem a csajt, így volt jó.

29f

2014. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy fél óra múlva elég? :D
2014. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. talin már megtörtént
2014. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom első randin már megfogta a mellemet, de övön alul csak 3-4 hét után engedtem nyúlkálni.
2014. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nőfüggő volt hogy az első randinál ami a második találkozás volt, volt hogy 3 hónap múlva, de volt hogy 1 hét múlva...
2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!