Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A kis cuki, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A kis cuki, aranyos, kislányosan kinéző lányok VAGY a felnőttesebb, bombatestalkattal rendelkező nők jönnek nektek be?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel flörtölgetek. Eleinte azért volt értem oda, hogy olyan kis aranyos, cuki(?) lány vagyok. Ebben a burokban éltem a szemében. Mindig mondogatta, hogy neki az arc a legfontosabb, és azért tetszem neki, mert olyan kis aranyos arcom van. Aztán ma épp vadulós kedvem volt, küldtem neki magamról feszülős ruhás képeket, meg ilyen szexi rocker cuccos képet is... és akkor meg ezért volt teljesen oda, legalábbis agyon főve dicsérgette a képeket. Pedig eddig a kis cuki énem jött be neki, de mégis a szexi énemtől dobott egy hátast. Ti hogy vagytok ezzel??
2014. aug. 21. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az előbbi.
2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az előbbi ;)
2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cukiii :*
2014. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
állítása szerint neki is... de aztán mégis a vadulós képektől lett teljesen oda.. :D
2014. aug. 21. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan aki alapból ilyen kis aranyos meg minden de azért tud dögös elegáns és nőies lenni. A barátodnál is lehet ez a helyzet :)
2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
logikus... végülis lehet h azt szereti bennem h aranyos vagyok, a cerkája pedig a dögös énemre áll fel :D vagy passzolom
2014. aug. 21. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:

azt hiszem teljesen megértem a srácot. nagyon cuki és izgalmas lehetsz. Ahoz tudnám hasonlítani amikor 1 kemény rocker csajnál kiderül hogy valami édi állatka mintás bugyija van :D azok komolyak

//23f

2014. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Es ezzel most bajod van vagy mi?
2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tippelem a srácnak így is úgy is tetszel, szóval mindegy mit veszel fel. :D
2014. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!