Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külön színészképzőbe járok 2 fiúval, és egy lánnyal, valamint 10 korombeli lánnyal.

Azért írtam külön azt az egy lányt, mivel a fiú aki nekem tetszik, szerelmes a lányba. Szerencsére a lány elköltözött, de nem tudom, hogy érez e valamit irántam a fiú... Viszont jól eldumcsizunk, elhülyülünk, ha nem lenne ott a haverja, aki belém van zúgva...

Viszont ő is már annyi kedveset csinált, hogy most nem tudok dönteni...



2014. aug. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Micsoda szerelmi háromszög:D

Amúgy szerintem ha bejön az is akinek te tetszel akkor próbáld meg vele aztán majd meglátjátok mi lesz:)

2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy eleg nehez lehet most,de gondold at ki a fontosabb neked,melyik tetszik jobban stb.
2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elgondolkozok rajta!! ;)
2014. aug. 23. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!