Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Nemtudom elhinni hogy pont velem . Több lent.

Figyelt kérdés
Mindig is egy szende kislány voltam,és sosem feküdtem le senkivel...Most 9 hónapja hogy együtt vagyunk a barátommal, és ugy 1-2 hónapja lefeküdtem vele miután megétettem hogy ez normális egy kapcsolatban!..Ugy másfél hónapja voltunk együtt és kiszakadt a gumi de én ezt nemtudtam mert nem mondta el hogy ne őánikoljak...De viszont volt olyan hogy betette ugy 10másodpercre de sosem ment el DE én nagyon féltem..julius 14én kellett volna megjöjjön a menszim de nemjött meg de nekem mindig késett még hónapokat is mert hormon zavaros vagyok ahogy anyukám is (ő 3 év próbálkozás után lett terhes velem) es aztán augusztus 1én megjött de nemvolt rendes, nagyon kevés volt és olykor barnás olykor vér...és azóta sincs semmi tünetem ha van is valami azt szeritnem tisztán már beképzelem magamnak...most ha ugy nézzük 1én kéne megjöjjön, most 21dike ...Mit szóltok szerintetek ez baba lessz? :(( nagyon remélem hogy nem mert ez az a fiu akit nagyon szeretek es nem akarom megbánni hogy vele megtettem :(((

2014. aug. 21. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges :/
2014. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még bőven elvetetheted szóval semmi probléma.
2014. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszt.

Nőgyógyász.

Tudom, új fogalmak számodra, de ismerkedj velük!

2014. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
(kérdező vagyok-> )pfuu nemtudom mit tegyek nagyon élek tisztán rettegésbe élek most :( ...ugy kb 1 hónapos kéne legyek nem kéne valami tünet legyen ? igazából nagyon félek attól hogy azleszek mert elitélem azt aki elveteti ababár és nemszeretnem hogy ez legyen :(
2014. aug. 21. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem valószinű, de ha semmiképp se akarnál gyereket, menj el nőgyógyászhoz!
2014. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez lenne a legjobb vagy a teszt de nagyon félek hogy kiderül,erről csak én és a barátom tudunk és mind 2en nagyon félünk ö 19 en 17leszek hamarosan ... szóval nemtudom mi legyen :-?? :(
2014. aug. 21. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
csinálj egy terhességi tesztet
2014. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha nincs tünet és volt egy kis menszim is akkor is leht baba? vagy kevés az esély?
2014. aug. 21. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:
MENJ MÁR EL AHHOZ A ROHADT DOKIHOZ...
2014. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!