Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek az ilyen lány bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek az ilyen lány bejön?

Figyelt kérdés

Éltanuló vagyok,imádok olvasni és sportolni, lételemem a sport,empatikus vagyok, kisgyerekeket és az állatokat imádom,akiket régebb óta ismerek azok előtt tudok megnyílni,előttük vagyok hülye,nagyobb társaságban kissé visszahúzóbb vagyok beszélgetés terén,mármint minden beszélgetést végighallgatok ,csak ,ha nem kérdeznek nem igazán beszélek,csak mosolygok. Nagyon ritkán bulizok, de ha bulizok akkor nagyon tombolok.Kedves és segítőkész vagyok,persze vannak napok mikor elég morci vagyok,dehát kinek nem? Egyáltalán nem vagyok könnyűvérű,sőt,van mikor nagyon "harcias".Ha megvan valamiről a véleményem és megkérdezik azt nyíltan kimondom.Focista vagyok,kondizok,futok..hát nagyjából ennyi..

16/L


2014. aug. 21. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mai előrejelzés: priváteső.
2014. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már csak a foci miatt sem.
2014. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon:) ha foci mellett azért nőies is valamennyire

17F

2014. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nemkéne itt reklámozni magad,már ne haragudj érte
2014. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mik a rossz tulajdonságaid? Nincs olyan akinek csak ilyen jók vannak!
2014. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki szeretne csevegni nyugodtan írhat :)
2014. aug. 21. 22:03
 8/12 A kérdező kommentje:
Rossz tulajdonság?Hát,ha megbántanak azt nagyon magamra veszem,ha történik velem vmi nagyobb csalódás egyből behúzódok a szobámba és nem akarok semmit sem csinálni,akkor érzem azt ,h na,teljesen feladtam..Persze ,h vannak hibáim,rengeteg,mint mindenki másnak,engem csak érdekelt a fiúk véleménye,mert azt veszem észre ,h manapság azok a 'befutó' csajok akiknek mindenük kint van és e mellett még beképzeltek is..
2014. aug. 21. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Focizol?*_* tokeletes lany
2014. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A "vagyok" szó használata ennyiszer nem jön be...
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!