Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akiknek tetszünk, azok nekünk nem tetszenek, viszont aki nekünk tetszik, annak mi nem tetszünk?

Figyelt kérdés

Nálam most pont ez a helyzet:/Sok fiúnak tetszem,köztük volt osztálytársam,mostani osztálytársam,egyik haverom is nemrég vallotta be...ezenkivül buszon is folyton megbámulnak,vagy utcán utánam fütyülnek,dudálnak.Persze jól esik,de néha már zavaró.Pedig én semmi okot nem adok rá,nem öltözöm ribancosan,semmi ilyesmi.Viszont az a fiú,aki nekem tetszik,neki nem tetszem,vagy csak túl félénk,nem mer közeledni(?):S

Miért van ez?Miért nem lehetne minden sokkal egyszerűbb?

16L


2010. jan. 15. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyű dolgod van így is, ha olyan könnyen menne, nem lenne érdekes. 20/L
2010. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért veszed ilyen tragikusan? Velem is egy csomószor volt ilyen és most találtam végre valakit, aki nekem nagyon nagyon tetszik neki meg én és én ezt nem tudtam ő meg rólam nem tudta. Végig csak nagyon jó barátok voltunk míg ki nem derült, hogy bejövünk egymásnak.;) Mostmár több, mint barát!:) Csak várj vele te is találsz valakit majd, aki neked is bejön és neki is te.
2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetne...Az élet nem túl egyszerű...

Meg kell küzdeni azért amit akarunk.:)

Velem is ez a helyzet, csak akkor annyi különbséggel, hogy én meg is kapom általában amit akarok, vagy akit...:D Lehet annyi a probléma, hogy nem vagy elég kitartó, vagy nem is próbálkozol. Legyél kicsit bátrabb, és harcolj.:P

2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is dettó ez van mostanában:S.Azoknak tetszem akik nekem, pedig nem vagyok csúnya. L18
2010. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az egész csak simán egyszerű lenne, az emberek nem lennének szerelmesek, nem vágynának elérhetetlen ideálokra nem lenne beteljesületlen szerelem, megszűnne a végzet és kezdet fogalma...

Nem lenne irodalom, költészet és képzőművészet, csak unalmasan találkoznának az emberek és szaporodnának, mint az állatok...Bár az állatvilágban kicsit szigorúbb szabályok alapján zajlik az utódnemzés, mert köztük csak a legalkalmasabb párok szoktak szaporodni, a gyengék természetes kiválasztódás alapján elbuknak...

2010. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
UGYANEZ! nem akar észravanni vagy mi?? bezzeg a többi kis senki...azok nemérdekelnek!
2010. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A többiek nem senkik,őket is szeretem,csak barátilag,de semmi több.Persze az idegen embereket nem:D

a második 19:48asnak:

Lehet hogy tényleg ez a probléma,nem vagyok elég kitartó...:S sajnos az első kudarcnál feladom inkább.

Elmondanád hogy hogyan szerzed "meg magadnak",aki(ke)t kiszemelsz,úgy álatlában?:)

2010. jan. 15. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem kell feladni, ez itt a promléma:);)

Hát sokszor találkozok azzal a bizonyos személlyel,sokat beszélgetek vele.És ha megkedvel akkor minden rendben van és happy end. Ha pedig nem, hát akkor sem szabad búsulni, akkor nem akarja a sors, hogy összegyertek. De szerintem ha egy kicsit kitartóbb leszel minden sikerül. ;)

2010. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És miért van az,hogy aki nekünk tetszik,és mi is tetszünk neki,az nem mer lépni,és mi se lépünk,és másnál kötünk ki mindketten?
2010. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az utolsóhoz nem tudok nyilatkozni, általában én kezdeményezek.
2010. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!