Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha azt mondja a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha azt mondja a csaj, hogy jobb, ha barátok maradunk, akkor nincs értelme próbálkozni se?

Figyelt kérdés
A csaj azt mondta, hogy szeretne jóba maradni velem, de csak barátként. Előtte jól elvoltunk, érezhető volt, hogy ő is akarna tőlem vmit, de aztán történt vmi (mellékes, hogy mi). És azzal érvelt, hogy van vki más, aki tetszik neki, csak az bizonytalan. Jobb, ha elmondom neki, hogy nekem ez így sz*r, vagy hagyjam rá?
2010. jan. 15. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát sztem elfelejtheted :S
2010. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez virágnyelven a "bárkivel előbb lennék mint veled", illetve a "ha barátok is maradunk (amit kétlek) majd hallgathatod ahogy rajtad kívül mindenkinek odaadom magam" mondatok rövid kifejezése.
2010. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ha csak ennyit mond, hogy maradjunk barátok, semmi többet (de előtte ő is akart többet), akkor is ez a helyzet? illetve ha egy pasi mondaná nektek ezt, az teljesen kizárja azt, hogy elgondolkozzatok rajta, hogy milyen lenne ha összejönnétek?
2010. jan. 15. 21:15
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet, hogy akar még tőled valamit. volt olyan srác, akinek én is ezt mondtam, de inkább csak hogy húzzam, mert tudtam, hogy szeret:P fiatal voltam na.
2010. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja és én is szerettem.
2010. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és hogy tudnék róla megbizonyosodni konkrét kérdés nélkül, hogy tényleg akar-e vmit még? mit várna el egy lány ilyenkor?
2010. jan. 15. 23:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hagyd békén.
2010. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mi ez, hogy mit vár el? olyan csajjal akarsz lenni, akinek már az elején mindenféle elvárásai vannak. Ilyenkor kell azt mondani, hogy jól van legyünk barátok, aztán mondani neki, hogy azt a segget nézd meg. meg összeszedni valami csajt az orra előtt...legyél már férfi az Isten szerelmére
2010. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én,mint csaj ha ezt mondanám úgy értenem,hogy:

nagyon bírlak,tök jó fej vagy,szeretek veled lenni,de nem tekintek rád,mint leendő pasimra és valószínűleg nem is fogok.

2010. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ez a tipikus lerazoszoveg, ha elotte o is tobbet akart, akkor valoszinuleg eljatszottad azt az eselyed, ami megvolt, pl. tul sokaig vartal tetlenul, tul oszinte voltal, es mivel mindent megmutattal magadbol, ezert nincs olyan ami meglepne, ami izgalmas lenne szamara benned. Persze ez csak egy tipp. De sztem veszett ugy tovabb foglalkozni vele...
2010. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!