Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy csókolt meg valaki, hogy előtte nem volt semmi más? (ölelés, kézen fogva sétálás, hasonlók)

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 14:48
 1/3 piriiiiii ***** válasza:
Volt. Miért?
2014. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én is ilyenről álmodozok (tudom, hülye vagyok :D ), és kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet :)


Ha nem tolakodás, leírnád, hogy hogyan történt, meg ilyenek? Akár privátban.

2014. aug. 24. 15:51
 3/3 Whit55 ***** válasza:

Szia. Nekem volt, sőt, mondhatni csak ilyen volt. Mesélhetek végül is, viccesnek vicces. :DDD

Az egyik az volt, mikor kinti főzés volt és mosogattam. Csak én és a haverom voltunk bent, megjegyzem valóban csak baráti kapcsolatunk volt. Szóltam, hogy adja már ide az asztalról a poharakat, a kezem csupa hab volt, felemeltem a fejem és ránéztem, mire elcsattant egy roppant érdekes csók, mivel annyira meglepődtem, hogy visszacsókolni is elfelejtettem.

A másik eset az volt, mikor egy ismerősömnél voltam látogatóba, feküdtünk egymás mellett az ágyban, nekem semmi hátsó szándékom vagy gondolatom nem volt, kicsit ittunk és olyankor rizsázok folyton. Aztán egyszer csak felemelte a fejét és lekapott, ki tudja miért (talán hogy fogjam be a számat végre, de hát mondani mondhatta volna, hogy elég lesz, ugyebár.). Meglepődni meglepődtem, de kapcsoltam is, szóval addig téptük egymás száját, míg fel nem kelt a nap. :DDD

A harmadik és egyben utolsó, amit el tudtam viselni (mivel egy idő után idegesítő!) , mikor egy sráccal sétálgattunk, beszélgettünk este, átsétáltunk egy olyan utcába, ahol a két lámpa kicsit messze volt egymástól, rólam meg tudni kell, hogy kicsit parázok a sötéttől, de mivel jó társaságom volt, nem figyeltem oda rá...ahogy a srác sejtelmes viselkedésére sem, szóval hirtelen megfogta a vállaimat, maga felé fordított és lekapott.


Nekem az a tapasztalatom, hogy eleinte zavaró, aztán élvezed, utána meg már idegesít, pláne ha lány vagy és nem igazán hoz össze a sors olyan pasival, aki legalább mutat is feléd konkrétabb érdeklődést. Olyan ez, mikor kiskorodban anyuci megkínál kólával, de csak belenyalsz, mert tudod, hogy felpörget, és ugyanakkor finom, de nem ihatod meg. :DDDD

A három esetből, az első roppant idegesítő volt, a másodiknál totál érzelmi kavalkád, kavargott bennem ott minden érzelem, még olyan is, amit nem igazán tapasztaltam, a legutóbbi meg hogy is mondjam...fejjel bele az ismeretlenbe, mivel a srácot alig ismertem. Szóval ha engem kérdezel, ez nagyban függ attól is, hogy tetszik e neked az illető, vonzódsz hozzá (külső és belső), illetve akarsz e tőle valamit, természetesen úgy, hogy adok-kapcsolat az egész, nem csak elvársz, hanem adnál is neki.

Remélem tudtam segíteni és bocsi, hogy hosszúra sikeredett. :)

2014. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!