Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy életképtelen senkiből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy életképtelen senkiből még lehet talpraesett valaki?

Figyelt kérdés
Nehezebb helyzet, mivel lány az illető
2014. aug. 24. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
simán ! :D
2014. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit kell tennie?
2014. aug. 24. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet, csak neki kell akarnia a változást, szembesülni kell a jelenlegi helyzetével, tudnia kell mit akar elérni és végül tenni érte!
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha egész eddigi életében majd belegebedt a változtatásba, és amikor már majdnem sikerült, mindig tönkretette valaki?
2014. aug. 24. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem adja fel akkor sikerülni fog neki :) az, hogy ő megváltozzon csak rajta múlik! más nem tudja ráerőszakolni ha ő nem akarja igazán! és nem szabad hagyni, hogy más tönkretegye!
2014. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, ha hajlandó a sarkára állni.


Nekem a szűk családomban vannak igen kritikus egyének, és tőlük egész kicsi koromtól azt kaptam, hogy élhetetlen, szerencsétlen senki vagyok kb. meg majd lesz belőlem egy utcaseprő, semmire se vagyok jó, semmi se jó, amit csinálok, és hasonló kedvességeket. Ráadásul az iskolában egyesek csúfoltak azért, mert "tanárgyerek" voltam, meg fogszabályzóm volt (ami mellesleg csak ártott a fogaimnak, de ez más tészta), azért is.


Ehhez képest kitűnőre leérettségiztem nyelvvizsgával, szereztem egy informatika diplomát (most munkában is hasznosítom a tudásomat, elég jól), amikor lehetőségem van, utazok (Magyarország, külföld vegyesen, akár egyedül is), elég jól tájékozódom.


Nekem a rengeteg kritika és gúny szépen megtépázta az önbizalmamat már kicsi korban, azt fel kellett építenem, de nekem nagyon elegem lett, és mikor már megmondhattam a magamét, és magam dönthettem, nem hagytam többé magam (nő vagyok).

2014. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha tudnád, hogy én mennyit próbálkoztam


De lelki betegen és szegényen nem sok mindenen lehet változtatni

2014. aug. 24. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
fel kell készülni, hogy akadályo(zó)k mindig lesznek, csak nem gátként kell rá tekinteni, vagy hogy mondják ezt :)
2014. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a szüleimmel volt a gond. Meg a tanáraimmal, az osztálytársaimmal, még egyetemen is. Meg a mentális és testi egészségemmel is.
2014. aug. 24. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem vagyok gazdag, a munkáltatók is dobáltak összevissza, csak mert úgy kívánta a gazdasági érdekük, voltam magam alatt is, mégis úgy döntöttem, nem csak a gazdagok és szerencsések kiváltsága, hogy megvalósíthassák álmaikat. Nekem sikerült, másnak is sikerülhet, ha kell, akkor meg szakemberhez kell fordulni, pszichológushoz, pszichiáterhez. Ha meg akarsz oldani valamit, megtalálod a megoldást, a többi kifogás.
2014. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!