Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy anyukám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy anyukám nem engedi hogy legyen barátom 18-20 éves koromig?

Figyelt kérdés

mondván hogy első a tanulás és hogy ráérek huszon pár évesen is megházasodni! (ezt megértem)

de ezek szerint az első ember akit találok azzal össze is kell hogy házasodjak?


2014. aug. 24. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Már miért kell megházasodnod?


Igen, anyudnak igaza van.

2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ivan Iljics ***** válasza:
Lehet hogy édesanyádnak így sikerült - elsőre.
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
39%
Nem... anyukád átesett a ló túloldalára...
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? anyukad elvalt mar? nyilvan megvan az oka, amiert ezt. mondja. ha lesz valaki es latja, h nem rontassz a suliban, akkor nem fogja zavarni sztem.
2014. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Jól megszívod, ha csak 20 évesen kezdesz el ismerkedni. Tisztára antiszociális leszel.
2014. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

15 vagyok,bár közelebb a 16-hoz!

am anyum 19 évesen házasodott elöször amiből az lett h rá 2 évre el is váltak

2014. aug. 24. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem normális, mert már 14 éves koromban volt egy osztálytársam akibe szerelmes voltam és csokoloztunk is, utána 16 éves koromban olyan kapcsolatom lett, akivel össze is költöztem, jópár évig tartott, aztán 1 év szünet és most pár hónapja járok egy fiúval. Ezek amik történtek velem eddig, mind nagyon jó dolgok, és örülök neki, hogy nem hagytam ki, és rendesen tanulok, 1 nyelven középszinten beszélek és 1 nyelven felsőszinten. Engem ösztönöz ha van szerelmem. Nem tudom anyukád miért nem akarja, hogy a korodnak megfelelő szerelmi életed legyen. Természetes, hogy mikor megyek férjhez abba se szól bele anyukám, sőt abba se, hogy otthon lakjak-e,vagy összeköltözök a barátommal.
2014. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és mégis hogy értessem meg vele hogy ez így nem oké?
2014. aug. 24. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Elcseszte a saját életét és most a tiedet is el akarja cseszni. Szívás.

15 évesen már mehetnél randizni, de 25 előtt ne házasodj.

2014. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!